Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 10.6.2023
sk
Margaréta
, Gréta
cz
Gita, Margita

Raňajky. Prvé jedlo v dni, ktoré niektorí z nás spravidla vynechávajú. Iní sa však, ako aj hrdina tohto príbehu, o ktorom informoval portál Mirror, radi zásobia energiou, a preto sa zvyknú hneď zrána posilniť. Klasické raňajkové menu sú napríklad vajíčka, toasty, hrianky, rôzne guličky a iné druhy raňajkových cereálií.

Tie sú aj veľmi obľúbenou voľbou, pretože ich stačí len nasypať do misky a zaliať mliekom. Napadlo by ti však dať si do nich ľad? Nuž, niekoho áno a vďaka tomu vznikol nový virálny trend…

Celý ošiaľ vyvolal hudobník skupiny Kiss, Gene Simmons, ktorý na Twitteri uverejnil príspevok, kde má vo svojich raňajkových cereáliách primiešané kocky ľadu. Nezvyčajná kombinácia zaujala jeho fanúšikov a internet zaplavili obrázky chladených raňajok.

Jeho post sa stal okamžite virálnym, získal 32 000 a lajkov a 6000 zdieľaní. Na príspevok odpovedali aj ľudia, ktorí neboli príliš unesení touto uletenou kombináciou a nepochopili, ako si niekto môže pridávať ľad do cereálií. Príspevok sprevádzali komentáre ako: „Ak by ste zmrazili mlieko, a tak ho dali do cereálií, to by som ešte pochopil, ale vodu do mlieka? To nemôže byť dobré“ či „Zničili ste rok 2020″.

Dokonca ani Nick, Geneho syn, nemusí otcove čudné zvyky, čo dal dostatočne najavo svojím komentárom: „Tomuto som sa musel tridsať rokov prizerať. Toto je môj život…“

Niektorí Geneho fanúšikovia sa spevákovými chúťkami nechali „zlanáriť“ a nadšenie zdieľajú spolu s ním

„Ak je zlé dať si ľadové kocky do cereálií, tak potom nepotrebujem, aby to bolo správne.“

„Práve som si dal kocky ľadu do cereálií, vždy som to chcel skúsiť a bolo to bombové.“

Niekedy stačí tak málo a vytvoríte nový trend v stravovaní. Nuž, niektorí máme naozaj rôznorodé chúťky…

Zdroje: Mirror


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje