Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Novým obľúbeným zvieratkom internetu je emu, ktorý neustále útočí na telefóny

Internet nepatrí len mačkám a psom.


Na Floride pôsobí farma Knuckle Bump, ktorej väčšinu obyvateľov tvoria miniatúrne kravičky. Farma má aj svoj profil na TikToku, kde sú prezentované úlomky zo života zvierat a vtipné videá. Popri kravách by sme na farme našli aj niekoľko ďalších druhov, ktorých zástupca všetky kravy zatienil, uvádza Know Your Meme.

Nie nadarmo sa divé zvieratá volajú divé. O poriadnu paseku sa dokážu postarať aj domestikované druhy, tie divé ich svojou neposednosťou hravo prekonajú. Ako dokazuje nasledujúci klip, čím viac je ich prítomných na scéne, tým je nižšia pravdepodobnosť, že sa video podarí úspešne dokončiť podľa scenára.

Emu Emmanuel, neustále útočiaci na telefón, sa stal hviezdou internetu. Vták opakovane a veľmi vytrvalo útočí na zariadenie, ktorým chovateľka Taylor natáča videá a ukazuje, že on je pánom situácie. Zúfalé výkriky Taylor ako „Emmanuel, don’t do it!“ človeku utkvejú v pamäti.

Emmanuelove útoky sú úplne spontánne a zdá sa, že nemajú konca. Ak prírodovedci niekedy chceli zistiť, ktorý živočíšny druh je prirodzeným predátorom smartfónov, teraz už poznajú odpoveď – je to vták emu!

@knucklebumpfarms

Another day, another Emmanuel don’t do it🤦🏼‍♀️its impossible to educate under these hostile work conditions #emu #emmanueltheemu #farmlife #choas

♬ original sound – Knuckle Bump Farms

Klipy Emmanuela sa z TikToku rozšírili aj na iné sociálne siete a videoplatformy a spolu získali desiatky miliónov zhliadnutí. Z neposlušného vtáka sa tak paradoxne stala najväčšia hviezda kravskej farmy a nová internetová zvieracia celebrita…


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť