Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Ľudia očividne nemajú radi svoje ksichty. Táto skutočnosť vyplávala na povrch zhruba v januári roku 2015, keď Snapchat pustil do éteru zbierku svojich filtrov a zrazu sa všetci v rozmedzí sedem až dvadsať rokov premenili na psa s vyplazeným jazykom. To boli časy… A potom to celé nabralo šialený spád. 

Prišli appky, čo ťa zmenili na renesančnú maľbu, zvráskaveli, omladli, také, čo ti vymenili ksicht s celebritou alebo ti odstránili mejkap. Ľudia sa za nimi išli potrhať a nebudeme si robiť ilúzie – určite si jednu z nich vyskúšal aj ty. Veď prečo nie? Koniec koncov, je to celkom sranda. A hoci nemajú výpovednú hodnotu ako Magna Charta, na krátenie dlhých voľných chvíľ sú ako vyšité.

A keďže teraz je tých dlhých voľných chvíľ viac, akoby ktokoľvek z nás chcel, určite ťa poteší, že na trh dorazila ďalšia novinka. Selfie 2 Waifu. Tak sa volá webstránka, vďaka ktorej sa môžeš zmeniť na anime postavičku. Stačí, ak nahráš svoju fotografiu s dobre viditeľnou tvárou a zvyšok zveríš do rúk technológii.

Za projektom stojí japonský programátor Creke, veľký fanúšik anime a komiksov. Samozrejme, stránka je ešte v ranom štádiu a má svoje muchy. Nie všetky fotografie vyjdú tak, ako by si si želal, občas sa všakovako otáčajú a systém nezachytí správne črty tváre, ale trpezlivosť ruže prináša. Na druhý či tretí pokus určite dospeješ k schopnému výsledku.

Takto sa na stránke vybláznili ľudia z Twitteru

Samozrejme, ľudia to museli skúsiť aj s politikmi…

…a pokusom sa nevyhli ani niektorí domáci miláčikovia

Zdroj: tkasasagi / Twitter, waifu.lofiu.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.