Sobota 24.9.2022
sk
Ľuboš, Ľubor
cz
Jaromír

15. septembra si aj u nás budeš môcť zájsť na novú romantickú komédiu Vstupenka do raja. O jej réžiu sa postaral Ol Parker, ktorý má za sebou úspešné tituly ako Báječný hotel Marigold, Now Is Good či Mamma Mia! 2.

V hlavných úlohách sa predstavia George Clooney a Julia Roberts, pre ktorých ani zďaleka nejde o prvú spoločnú spoluprácu. V tomto článku nájdeš niekoľko zaujímavostí, ktoré sa so Vstupenkou do raja spájajú.

1. Pre Georgea Clooneyho a Juliu Roberts ide už o piaty spoločný film

George Clooney a Julia Roberts jeden druhého poznajú veľmi dobre. Zahrali si totiž spolu už v štyroch filmoch. Prvýkrát sme ich na plátne mohli vidieť v komédii Dannyho jedenástka, kde si zahrali zaľúbencov Dannyho Oceana a Tess Ocean.

MovieStillsDB / Warner Bros.

Ich druhým spoločným titulom bola dráma Milujte svojho zabijaka. Clooney si v ňom zahral Jima Byrda a Roberts Patriciu Watson. K úlohám Dannyho Oceana a Tess Ocean sa herci vrátili v Dannyho dvanástke.

Ich štvrtým spoločným zárezom bol kriminálny triler Hra peňazí. Clooney si v ňom zahral finančného experta Leeho Gatesa, pričom Roberts stvárnila jeho kolegyňu Patty Genn.

2. Film sa nakrúcal v Austrálii

Hoci sa príbeh Vstupenky do raja odohráva na ostrove Bali, v skutočnosti sa film nakrúcal v austrálskom Queenslande.

3. Prvý romantický film Georgea Clooneyho od roku 1996

George Clooney sa po nakrútení romantickej komédie Báječný deň z roku 1996 nechal počuť, že už nikdy žiadnu romantickú komédiu nenatočí. Chcel sa sústrediť hlavne na drámy so silnými presahmi. Vstupenka do raja je tak jeho prvou romantickou komédiou od roku 1996.

MovieStillsDB / 20th Century Fox
Český profil zbiera bizarné správy od zákazníčok, ktoré nepoznajú základy slušnosti

Odporúčame prečítať:

Český profil zbiera bizarné správy od zákazníčok, ktoré nepoznajú základy slušnosti

4. Prvé recenzie Vstupenku do raja chvália

Film zatiaľ za sebou nemá premiéru ani v zahraničí, ale už ho stihlo vidieť niekoľko novinárov. Tí film zatiaľ chvália ako príjemnú a vtipnú romantickú jednohubku.

Clooney a Roberts sú vraj výborní a snímka má tiež veľmi pohodovú feel good atmosféru. Nejde síce podľa nich o snímku, ktorá by mala potenciál stať sa kultom, ale celkom iste poteší všetkých milovníkov kvalitných romantických príbehov a humoru.

CinemArt SK

5. Film dorazí do kín už vo štvrtok

Snímka si u nás odbije premiéru už 15. septembra. O čom ale vlastne bude? Príbeh sa točí okolo rozvedených rodičov Davida (George Clooney) a Georgie (Julia Roberts). Tí sa dozvedia, že ich dcéra Lily (Kaitlyn Dever) na Bali stretla svoju osudovú lásku. Za mladíka Gedea (Maxime Bouttier) sa dokonca chystá v dohľadnom čase vydať.

Rodičia sa však obávajú, že ich dcéra urobí nerozvážne rozhodnutie a sú rozhodnutí jej v tom zabrániť. Namiesto toho však zistia, že k sebe zrejme stále niečo cítia. Okrem spomenutých hercov uvidíme aj Arielle Carver-O’Neill, Seana Lyncha, Billie Lourd, Lucasa Brava či Ling Cooper Tang. Trailery lákajú na príjemný romantický zážitok v krásnom prostredí a so sympatickým hereckým obsadením.

CinemArt SK

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť