Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

O koľko peňazí a s kým sa podelí výherkyňa Farmy 15? Mirkine meno nespomenula, sú to títo ľudia

Malá suma to nebude.


Minulý víkend sme sa po troch mesiacoch dozvedeli meno víťaza tohtoročnej Farmy. Stala sa ňou možno nie veľmi favorizovaná Lucia, ktorá po vedení Niki v poslednej disciplíne prekvapila a víťaznú fontánu zapálila práve ona.

V najnovšom diele Farma Xtra sa podelila o to, s kým sa o výhru rozdelí. Rozhodne to nebude malá suma a prekvapenia sa dočkajú tí, ktorým to sľúbila.

Lucia v rozhovore tiež priznala, že svoje správanie na Farme ľutuje. Ide o situáciu, keď zo šou odstúpil favorit Adam, a to najmä kvôli údajnej „šikane“ zo strany Mirky a Lucie. Za svoje správanie sa však aj ospravedlnila.

Vypadnutá Viki o živote na Farme 15: Mirka je vulgárna žena, ktorá neustále kričí a poúča (ROZHOVOR)

Mohlo by ťa zaujímať:

Vypadnutá Viki o živote na Farme 15: Mirka je vulgárna žena, ktorá neustále kričí a poúča (ROZHOVOR)

„Po zverejnení posledného rozhovoru pre Markízu – to bolo deň pred duelom – som mala veľmi pozitívny ohlas na svojom Instagrame. Až taký extrémny. Ale stále som si uvedomovala, že okej, akože neuletíš. To je pekné,“ priznala v šou Farma Xtra.

O koľko a s kým sa o výhru podelí?

„Nemám s tým problém. Dohodli sme sa a ja som verila aj Dendovi, aj Niki, že nech vyhrá ktokoľvek, dáme si po desine. Takže nebudem to riešiť. Pre mňa si to zaslúžia. Boli vo finále, sú to finalisti a plus morálne veci, a tak ďalej. Plus Emka,“ priznala Lucia, pričom dodala, že Ema si môže vybrať auto podľa predstáv a ona jej ho zaplatí.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.