Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

O predstaviteľovi nového Supermana stále nie je rozhodnuté. Kto má najväčšiu šancu?

Okrem slávneho superhrdinu sa hľadajú aj predstavitelia Lexa Luthora a Lois Laneovej.


Len nedávno sme písali, že úlohu Supermana by mal obsadiť Jacob Elordi, ktorého poznáme z výborného seriálu Eufória. Ako však píše aj portál The Hollywood Reporter, konečné rozhodnutie zatiaľ nepadlo.

Navyše sa zdá, že Elordi o rolu Supermana nikdy vážny záujem neprejavil. Okrem neho sa ale skloňovali aj mená Tom Brittney a Andrew Richardson. Okolo úlohy nejaký čas krúžil aj Nicholas Hoult, ktorého sme nedávno mohli vidieť v Renfieldovi. Zdá sa však, že ani s ním sa už nepočíta.

O predstaviteľovi nového Supermana stále nie je rozhodnuté. Kto má najväčšiu šancu?
MovieStillsDB / Netflix

Podľa najnovších informácií je však najhorúcejším kandidátom na rolu známeho superhrdinu menej známy herec David Corenswet. Ten si zahral napríklad v seriáloch Hollywood a Mesto patrí nám či v horore Pearl.

Okrem toho sa hľadá aj predstaviteľka Supermanovej lásky Lois Laneovej. O úlohu majú záujem štyri herečky, konkrétne Emma Mackey (Sex Education), Phoebe Dynevor (Bridgerton), Rachel Brosnahan (The Marvelous Mrs. Maisel) a Samara Weaving (Nevesta na zabitie).

O predstaviteľovi nového Supermana stále nie je rozhodnuté. Kto má najväčšiu šancu?
MovieStillsDB / Amazon Prime Video

Zatiaľ sa zdá, že najväčšie šance má Rachel Brosnahan, ktorá údajne na konkurze predviedla parádny výkon. Vo filme Superman: Legacy ale nebude chýbať ani Supermanov hlavný protihráč Lex Luthor. Ani v jeho prípade ešte nemáme nič na sto percent potvrdené, ale hovorí sa, že tvorcovia do úlohy počítajú s už zmieneným Nicholasom Houltom.

Nový supermanovský film zrežíruje James Gunn, ktorý zároveň dohliadne na reštart celého DC univerza. Prvá klapka by mala padnúť v prvej polovici budúceho roka.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje