Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Mnohí ľudia považujú vianočný stromček za najdôležitejší symbol Vianoc. Je to takmer niečo posvätné. Niekto, pre koho je koncept umelých stromčekov neprijateľný, by mal radšej prestať čítať. V súčasnosti sa totiž stále populárnejšími stávajú stromčeky, ktoré sú nielen umelé, ale chýba z nich jedna polovica. O novinke informuje Daily Star.

Na prvý pohľad to vyzerá ako úplná stupidita. Továrenský omyl, ktorý sa nejakým spôsobom nechtiac ocitol v predaji. Kto by predsa chcel na najkrajšie sviatky roka POLOVICU stromčeka, keď môže mať stromček CELÝ? Je to nekonvečné, je to divné, ale svojím spôsobom to má logiku aj využitie. Určite to nie je niečo vyhradené pre lenivcov a čudákov.

Hammacher Schlemmer

Ideálny do menších domácností

Polovičný stromček má hneď niekoľko výhod. V prvom rade ide o úsporu miesta. Všetci vieme, že klasický stromček môže mať široké rozpätie vetvičiek a treba preň rezervovať celý jeden kút v miestnosti. Polovičný iba capneš ku ktorejkoľvek voľnej stene a máš vybavené.

Hammacher Schlemmer

Koniec zdobenia zadnej strany stromčeka

Čo sa ušetrí na priestore, to sa ušetrí aj na výzdobe. Ľudová múdrosť vraví, že strany stromčeka otočené k stene si pýtajú menej ozdôb, no napriek tomu sa tam patrí povešať ich aspoň zopár. S polovičným stromčekom takéto starosti nemáš a výzdobu môžeš efektívne skoncentrovať.

Nie je možné tvrdiť to s istotou, ale stromček, ktorý je umiestnený priamo pri stene, môže byť aj stabilnejší. Väčšina domácností otázku stability veľmi nerieši, avšak tí, ktorí žijú s nezbednými deťmi alebo s mačkami, ocenia aj túto vlastnosť.

Cena sa u jednotlivých dodávateľov líši

Neobyčajné stromčeky sa objavili v ponuke mnohých prestížnych spoločností a sú dostupné aj na ebayi. Cena sa u jednotlivých dodávateľov výrazne líši – niekde ho kúpiš už za 50 €, luxusnejší stromček ťa však môže stáť až 250 €.

Zdroj: dailystar.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť