Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Mnohí ľudia považujú vianočný stromček za najdôležitejší symbol Vianoc. Je to takmer niečo posvätné. Niekto, pre koho je koncept umelých stromčekov neprijateľný, by mal radšej prestať čítať. V súčasnosti sa totiž stále populárnejšími stávajú stromčeky, ktoré sú nielen umelé, ale chýba z nich jedna polovica. O novinke informuje Daily Star.

Na prvý pohľad to vyzerá ako úplná stupidita. Továrenský omyl, ktorý sa nejakým spôsobom nechtiac ocitol v predaji. Kto by predsa chcel na najkrajšie sviatky roka POLOVICU stromčeka, keď môže mať stromček CELÝ? Je to nekonvečné, je to divné, ale svojím spôsobom to má logiku aj využitie. Určite to nie je niečo vyhradené pre lenivcov a čudákov.

Hammacher Schlemmer

Ideálny do menších domácností

Polovičný stromček má hneď niekoľko výhod. V prvom rade ide o úsporu miesta. Všetci vieme, že klasický stromček môže mať široké rozpätie vetvičiek a treba preň rezervovať celý jeden kút v miestnosti. Polovičný iba capneš ku ktorejkoľvek voľnej stene a máš vybavené.

Hammacher Schlemmer

Koniec zdobenia zadnej strany stromčeka

Čo sa ušetrí na priestore, to sa ušetrí aj na výzdobe. Ľudová múdrosť vraví, že strany stromčeka otočené k stene si pýtajú menej ozdôb, no napriek tomu sa tam patrí povešať ich aspoň zopár. S polovičným stromčekom takéto starosti nemáš a výzdobu môžeš efektívne skoncentrovať.

Nie je možné tvrdiť to s istotou, ale stromček, ktorý je umiestnený priamo pri stene, môže byť aj stabilnejší. Väčšina domácností otázku stability veľmi nerieši, avšak tí, ktorí žijú s nezbednými deťmi alebo s mačkami, ocenia aj túto vlastnosť.

Cena sa u jednotlivých dodávateľov líši

Neobyčajné stromčeky sa objavili v ponuke mnohých prestížnych spoločností a sú dostupné aj na ebayi. Cena sa u jednotlivých dodávateľov výrazne líši – niekde ho kúpiš už za 50 €, luxusnejší stromček ťa však môže stáť až 250 €.

Zdroj: dailystar.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.