Obchod ponúka polovičné vianočné stromčeky pre tých, ktorí si chcú uľahčiť Vianoce

Vianoce by mali byť sviatkami pokoja, nie makačky.

Zdroj: Hammacher Schlemmer

Mnohí ľudia považujú vianočný stromček za najdôležitejší symbol Vianoc. Je to takmer niečo posvätné. Niekto, pre koho je koncept umelých stromčekov neprijateľný, by mal radšej prestať čítať. V súčasnosti sa totiž stále populárnejšími stávajú stromčeky, ktoré sú nielen umelé, ale chýba z nich jedna polovica. O novinke informuje Daily Star.

Na prvý pohľad to vyzerá ako úplná stupidita. Továrenský omyl, ktorý sa nejakým spôsobom nechtiac ocitol v predaji. Kto by predsa chcel na najkrajšie sviatky roka POLOVICU stromčeka, keď môže mať stromček CELÝ? Je to nekonvečné, je to divné, ale svojím spôsobom to má logiku aj využitie. Určite to nie je niečo vyhradené pre lenivcov a čudákov.

Hammacher Schlemmer

Ideálny do menších domácností

Polovičný stromček má hneď niekoľko výhod. V prvom rade ide o úsporu miesta. Všetci vieme, že klasický stromček môže mať široké rozpätie vetvičiek a treba preň rezervovať celý jeden kút v miestnosti. Polovičný iba capneš ku ktorejkoľvek voľnej stene a máš vybavené.

Hammacher Schlemmer

Koniec zdobenia zadnej strany stromčeka

Čo sa ušetrí na priestore, to sa ušetrí aj na výzdobe. Ľudová múdrosť vraví, že strany stromčeka otočené k stene si pýtajú menej ozdôb, no napriek tomu sa tam patrí povešať ich aspoň zopár. S polovičným stromčekom takéto starosti nemáš a výzdobu môžeš efektívne skoncentrovať.

Nie je možné tvrdiť to s istotou, ale stromček, ktorý je umiestnený priamo pri stene, môže byť aj stabilnejší. Väčšina domácností otázku stability veľmi nerieši, avšak tí, ktorí žijú s nezbednými deťmi alebo s mačkami, ocenia aj túto vlastnosť.

Cena sa u jednotlivých dodávateľov líši

Neobyčajné stromčeky sa objavili v ponuke mnohých prestížnych spoločností a sú dostupné aj na ebayi. Cena sa u jednotlivých dodávateľov výrazne líši – niekde ho kúpiš už za 50 €, luxusnejší stromček ťa však môže stáť až 250 €.

Zdroj: dailystar.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec spája každodenné predmety a miniatúrne postavičky. Výsledkom sú fascinujúce scenérie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME