Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Ľudom na sociálnych sieťach občas nič neunikne. Ľudia a hlavne značky, by si mali dávať pozor na to, aké fotografie zverejňujú na svojich sociálnych sieťach. Známy obchod s oblečením nedávno zverejnil na svojom Instagrame fotku modelky v bikinách. Fotografia mala za krátky čas poriadny úspech, no nebolo to práve krásnou modelkou. 

Namiesto bikín všetkých zaujímal tanier pred modelkou

Značka s oblečením Asos, zverejnila na svojom Instagrame fotografiu modelky, ktorá mala na sebe recyklované bikiny. Pri fotke bol popis: „Servírujeme vám letnú energiu, ktorú každý potrebuje.‘‘ Plavky sú síce pekné a vyzerajú aj spolu s modelkou veľmi dobre, no mnohých fanúšikov, ktorí fotografiu komentovali, zaujal práve tanier, ktorý mala modelka pred sebou.

Jeho obsah je totiž trochu zvláštny, minimálne kombinácia jedla, ktorú má modelka pred sebou. Na tanieri má ryžové rezance, surovú mrkvu, fazuľky s červenou omáčkou či nejaké opečené zemiačky. K tomu má modelka pravdepodobne čaj s mliekom a v ruke džús, možno Mimosu. Nevyzerá to veľmi ako lákavá kombinácia a už vôbec nie ako niečo, čo bežne jedávajú modelky.

Práve preto mnohých oveľa viac zaujal tanier s jedlom pred modelkou než samotná modelka v bikinách. Pod fotografiou sa objavili rôzne komentáre ako: „Pekné bikini…ČO TO DO ČERTA JE?‘‘ alebo „aké divné kombo jedla‘‘, prípadne „fazuľky, ryža a rezance??‘‘. Značka si to len tak nenechala a reagovala na množstvo komentárov svojou odpoveďou: Všetci sa správate, akoby ste nikdy neboli v hoteli so švédskymi stolmi!“??‍♀️

Našli sa však aj odlišné komentáre. Niektorí modelku obhajovali, že je to jej voľba, čo bude jesť. Ďalší fanúšik sa zas zameral na to, kde má modelka piaty prst na ľavej ruke, ktorý na fotke nevidieť. V dnešnej dobe ľuďom na sociálnych sieťach už naozaj nič neunikne.

Zdroj: asos


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť