Obchod s oblečením zverejnil fotku modelky v plavkách. Ľudí viac zaujal obsah jej taniera

Čo na tom tanieri bolo, že zaujímal ľudí viac ako modelka?

Zdroj: Jade Rousseau, Unsplash

Ľudom na sociálnych sieťach občas nič neunikne. Ľudia a hlavne značky, by si mali dávať pozor na to, aké fotografie zverejňujú na svojich sociálnych sieťach. Známy obchod s oblečením nedávno zverejnil na svojom Instagrame fotku modelky v bikinách. Fotografia mala za krátky čas poriadny úspech, no nebolo to práve krásnou modelkou. 

Namiesto bikín všetkých zaujímal tanier pred modelkou

Značka s oblečením Asos, zverejnila na svojom Instagrame fotografiu modelky, ktorá mala na sebe recyklované bikiny. Pri fotke bol popis: „Servírujeme vám letnú energiu, ktorú každý potrebuje.‘‘ Plavky sú síce pekné a vyzerajú aj spolu s modelkou veľmi dobre, no mnohých fanúšikov, ktorí fotografiu komentovali, zaujal práve tanier, ktorý mala modelka pred sebou.

Jeho obsah je totiž trochu zvláštny, minimálne kombinácia jedla, ktorú má modelka pred sebou. Na tanieri má ryžové rezance, surovú mrkvu, fazuľky s červenou omáčkou či nejaké opečené zemiačky. K tomu má modelka pravdepodobne čaj s mliekom a v ruke džús, možno Mimosu. Nevyzerá to veľmi ako lákavá kombinácia a už vôbec nie ako niečo, čo bežne jedávajú modelky.

Práve preto mnohých oveľa viac zaujal tanier s jedlom pred modelkou než samotná modelka v bikinách. Pod fotografiou sa objavili rôzne komentáre ako: „Pekné bikini…ČO TO DO ČERTA JE?‘‘ alebo „aké divné kombo jedla‘‘, prípadne „fazuľky, ryža a rezance??‘‘. Značka si to len tak nenechala a reagovala na množstvo komentárov svojou odpoveďou: Všetci sa správate, akoby ste nikdy neboli v hoteli so švédskymi stolmi!“😂🤷‍♀️

Našli sa však aj odlišné komentáre. Niektorí modelku obhajovali, že je to jej voľba, čo bude jesť. Ďalší fanúšik sa zas zameral na to, kde má modelka piaty prst na ľavej ruke, ktorý na fotke nevidieť. V dnešnej dobe ľuďom na sociálnych sieťach už naozaj nič neunikne.

Zdroj: asos

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nesprávne, ale poriadne zábavné a vynaliezavé odpovede detí v písomkách

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME