Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Obchodom ako Kik a Action pribudne na Slovensku konkurencia v podobe nového reťazca

Táto značka je veľmi obľúbená v Poľsku.


Predajniam s diskontným tovarom sa na Slovensku naozaj darí. Pre slovenského kupujúceho je cena veľmi dôležitým faktorom pri nakupovaní a lacným produktom odolá len ťažko. Web Aktuality priniesol správu o možnom príchode ďalšieho hráča na slovenský trh.

Silná značka v Poľsku

Redakcia webu Aktuality si v poľských predajniach reťazca Dealz všimla označenie produktov v češtine a slovenčine a takisto ceny v eurách a v českých korunách. Dá sa preto predpokladať, že ide o prípravu vstupu na český a slovenský trh.

Biedronka nábor

Mohlo by ťa zaujímať:

Biedronka začína robiť nábor zamestnancov. Na Slovensku láka na ohromné platy

Rovnako pri expanzii postupoval reťazec Action. Najprv sa objavili v zahraničí slovenské popisy produktov a až oveľa neskôr prišlo oznámenie a príchode na slovenský trh. Obchody Dealz patria pod rovnakého majiteľa ako Pepco – Pepco Group.

Prvé obchody Dealz boli otvorené v Írsku, neskôr pribudli predajne aj na ostrovoch Man a Orkneje. Ich koncept bol odvodený od obľúbenej značky Poundland, ktorá v Británii ponúka „jednolibrové“ výrobky. Niektoré z írskych predajní Dealz boli časom konvertované na obchody Pepco. Veľmi silné postavenie získala sieť v Poľsku, kde má momentálne viac pobočiek ako v Írsku.

Na Slovensko zrejme prichádza nový reťazec diskontných predajní. Tentoraz ide o sieť Dealz, ktorá začínala na Britských ostrovoch.
Shutterstock

Čo Dealz ponúka?

Na poľskom webe siete Dealz môžeme získať predstavu o sortimente, aký obchod ponúka. Nájdeme tam sladkosti, nápoje, veci do domácnosti, výbavu pre domáce zvieratá, hračky, kozmetiku či čistiace prostriedky. Dealz oblečenie nepredáva.

V Poľsku momentálne prebieha špeciálna akcia spojená s dňom detí, ktorej hlavnými hviezdami sú, prirodzene, hračky a sladkosti. Dealz má nový akciový leták každý týždeň, ponúka aj trojdňové zľavy „od pondelka do stredy“ či špeciálne sviatočné ponuky ako spomínaný Deň detí.

Na Slovensko zrejme prichádza nový reťazec diskontných predajní. Tentoraz ide o sieť Dealz, ktorá začínala na Britských ostrovoch.
Shutterstock

Momentálne sa zdá, že na Slovensku je diskontných reťazcov viac než dosť. Napriek tomu rýchlym tempom otvárajú ďalšie predajne a pribúdajú aj nové siete. Až čas ukáže, či sa na prehustenom slovenskom trhu nájde miesto pre ďalšieho hráča. Momentálne nie je známe, kedy sa prvé obchody Dealz objavia na Slovensku, dokonca ani nie je oficiálne potvrdené, že do našej krajiny prídu.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.