Obdivuhodné premeny hercov, ktorí kvôli role neváhali zájsť až do extrémov

Pre peniaze a slávu všetko!

Niekto chce pribrať a niekto schudnúť. O čo jednoduchšie by bolo, keby nám niekto za to zaplatil poriadny balík, však? No tieto premeny slávnych hercov často spadajú do kategórie extrémnych. Na to, aby lepšie stvárnili a pochopili ich postavy, v niektorých prípadoch neváhali riskovať vlastné zdravie. Dnes ti prinášame 12 zaujímavých premien.

Nathalie Portman

Táto herečka kvôli role baleríny vo filme Čierna labuť (2010) rapídne schudla. Neraz sa vyjadrila, že si v istých momentoch fakt myslela, že zomrie. Jej prísna diéta zahrňovala hlavne mrkvu a mandle a vo filme jasne vidieť 9 kilový úbytok už na beztak útlej žene. Tento film v baletnom svete vyvolal rozruch, pretože baletné školy prísne dbajú na to, aby vychovali zdravých tanečníkov a snažia sa zbúrať dogmu o tom, že baleríny mávajú poruchy príjmu potravy a podváhu.

sarcasm.co (http://sarcasm.co/wp-content/uploads/2018/01/image5-5.jpeg)

Christian Bale

Vo filme Mechanik z roku 2004 si zahral neprekvapivo mechanika s ťažkou nespavosťou, ktorá so sebou nesie aj veľké úbytky na váhe. Aby Christian dokonale stvárnil túto úlohu, držal 4 mesiace drastickú diétu, keď za deň zjedol len jedno jediné jablko alebo plechovku tuniaka. Pitný režim zahrňoval kávu a čistú vodu. Schudol takmer 29 kíl a pre rýchlejší efekt pravidelne cvičil. Užíval však vitamínové doplnky a bol pod dohľadom lekárov. Toto však nie je jediný extrém tohto herca.

imgur.com (https://imgur.com/gallery/IYA2t)

Matthew McConaughey

Klub poslednej nádeje (2013) je skutočný príbeh o mužovi, ktorému diagnostikovali AIDS a tak vsadí všetko na medzinárodný trh s neschválenými liekmi, ktoré pašuje z Mexika. Akonáhle Matthew dosiahol váhu 64 kíl začal mať problémy so zrakom a taktiež nevychádzal veľmi na slnko. Napriek obavám o svoje zdravie, mal dostatok síl, aby dokončil 25 dňové nakrúcanie. Schudol zhruba 17 kíl.

sarcasm.co (http://sarcasm.co/wp-content/uploads/2018/01/image7-5.jpeg)

Jared Leto

Vo file Klub poslednej nádeje nebol Matthew McConaughey jediným, kto si prešiel veľkou zmenou. Jared Leto stvárnil transvestitu s rovnakou diagnózou. Kvôli tejto postave stratil vyše 15 kíl. Prestal jesť a priznal, že takáto nebezpečná diéta ho veľmi ovplyvnila v každom smere. Ešte predtým si však v roku 2007 stihol zahrať vo filme Zavraždenie Johna Lennona, kde naopak hral takmer o 30 kíl ťažší.

Then vs Now/twitter.com (https://twitter.com/starsthenvsnow!

Demi Moore

Demi si prešla ťažkými časmi, keď v roku 1997 prijala rolu vo filme G.I Jane. Kvôli postave si neváhala oholiť hlavu, absolvovala aj tvrdý výcvik amerického námorníctva a jej tréningy začínali už o 4-tej ráno. A čo ty? Zvládol by si kliky na jednej ruke?

ilmessaggero.it (http://foto.ilmessaggero.it/photos/HIGH/14/61/21461_0121128_10640_1.jpg)

Jake Gyllenhall

V roku 2014 Jake schudol takme 14 kíl kvôli postave reportéra vo filme Sliedič. Jeho chudnutie spočívalo diétou a každodenným 25 kilometrovým behom. Práve žuvačky ho často zachraňovali pred kolapsom. Len o rok neskôr si zahral vo filme Bojovník, kde stvárňoval profesionálneho boxera.

mgsjack180/twitter.com (https://pbs.twimg.com/media/CRC-W_hUEAAXWuA.jpg)

Renée Zellweger

Predstaviteľku Bridget Jones snáď nemusíme nikomu predstavovať. Táto nadšená bežkyňa mala zakázanú akúkoľvek fyzickú aktivitu a jedla väčšinou len pizzu a donuty. No kvôli ďalšiemu pokračovaniu sa rozhodla ísť na to inak a to vysoko kalorickým a kontrolovaným stravovacím plánom. Vďaka pohybu a diéte sa rýchlo zbavila nabratých 14-tich kilogramov.

tuton.ru (http://jokesland.net.ru/pi/perevoplocheniya_2/0.jpg)

Chris Pratt

Vo filme Strážcovia galaxie sa nám ukázal aj vypapkaný Chris, avšak už o 30 kíl ľahší. Tri až štyri hodinové cvičenie, ktoré obsahovalo aj box, kickbox, plávanie, beh a dokonca aj triatlon, prinieslo tomuto hercovi tehličky na bruchu a to ani nie za polroka.

fat to Fit/youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=wOwF6hSLu2M)

Tom Hanks

Už takmer 18-ročný film Stroskotanec priniesol Tomovi Hanksovi veľký úspech. Jediné, čo týmto filmom stratil, bolo 23 kilogramov. Dvojhodinové kardio šesťkrát týždenne a strava založená prevažne na zelenine a rybách a za 5 mesiacov sa aj z vás stane chodiaca kostra.

sarcasm.co (http://sarcasm.co/wp-content/uploads/2018/01/image27-2.jpeg)

Chris Hemsworth

Vďaka filmovej sérií o Thorovi si Chris zadovážil celkom slušnú postavu. Pred prvým filmom si ho do parády zobral tréner a bývalý námorník Duffy Gaver a pribral 10 kíl na váhe. Obvinenia, že si dopomohol steroidmi popiera. Vraj sa chcel cítiť ako Thor a preto bol pri svojej strave a cvičení vždy veľmi prísny. V roku 2015 však kvôli postave vo filme V srdci mora prišiel o 7 kíl. Neznie to síce ako veľké číslo, no každý fitness maniak vie, aké je ťažké nabrať čo i len kilo čistej svalovej hmoty.

Gil Sharf/youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=BNq-yxCtzAs)

Tom Hardy

Tom Hardy, miláčik žien kvôli filmu Bronson (2008) pribral takmer 20 kíl. V roku 2011 sa preslávil vo filme Warrior, kde musel absolvovať aj  MMA tréningy. Kvôli postave Banea v Návrate temného rytiera (2012) musel za tri mesiace pribrať viac než 14 kíl a tu sa vytvoril priestor na špekulácie o podporných látkach. Jedno sa však Tomovi uprieť nedá a to jeho nadšenie, púšťať sa do rôznych postáv, ktoré vyžadujú transformáciu tela.

faisal/twitter.com (https://pbs.twimg.com/media/CiHAXn6WwAADvBC.jpg)

Charlize Theron

Charlize si zahrala vo filme Monštrum (2013), kde sa potrebovala trošku zaokrúhliť.  A tak konzumovaním donutov a zemiakových chipsov pribrala viac než 10 kíl. Kvôli stvárneniu vrahyne si nechala oholiť aj obočie. To, že pribrala nebolo len o tom, aby sa na ňu podobala, ale aj o tom, aby pochopila životný štýl ženy, podľa ktorej bol tento film natočený.

pikabu.ru (https://cs4.pikabu.ru/images/previews_comm/2014-03_5/13953529329192.jpg)

Zdroj: sarcasm.co
Titulná fotka: flickr.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
65
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zmätený školák s telefónom sa stal najväčšou hviezdou Superbowlu!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME