Obe nohy ľavé. Kvôli photoshopovému failu sa významnému politikovi smeje celý svet!

Keď sa prílišná iniciatíva nevypláca

Politici vedia, že obraz povie viac, než tisíc slov. A navyše mu porozumie aj úplný debil. Teda niekto, koho hlas a podpora sa určite vždy zídu. Preto sú starostlivo pripravované fotografie stabilnou súčasťou politického marketingu už dlhé desaťročia.

Menší krok vedľa sa nedávno podaril Viktorovi Orbánovi, predsedovi maďarskej vlády. Pri príležitosti presťahovania premiérskej kancelárie do nových priestorov sa bol naobedovať v blízkej jedálni.

Fotograf, samozrejme, nesmel chýbať a na svet prišla táto momentka. Dôležitým detailom je držanie nožíka opačnou stranou, čím si Orbán okamžite vykoledoval kopu vtipov na svoju adresu.

https://24.hu/belfold/2019/01/09/karmelita-gundel-menu-gulyas-gergely/

Stane sa. Možno sa predseda vlády našich južných susedov len snažil narýchlo zapózovať a nevyšlo mu to. Alebo za to môže nedávne stretnutie s Chuckom Norrisom, od ktorého získal schopnosť krájať jedlo tupou stranou noža. Tak či tak, Orbánov fail nepresiahol hranice Maďarska a nedočkal sa výsmechu zo zahraničia. O takomto šťastí ale nemôže hovoriť austrálsky premiér.

Scott Morrison sa nechal zvečniť tak, ako to pred ním spravili už stovky ďalších politikov – vysmiaty a v kruhu rodiny. Nech všetci vidia, že je to správny chlap, ktorému záleží na šťastí jeho rodiny a aj celej krajiny. Na fotke, zavesenej na oficiálnej stránke austrálskeho premiéra, ale návštevníci spozorovali jeden nedostatok.

https://twitter.com/lukerhn/status/1082550256447893505/photo/1

Netreba mať výnimočne dobrý zrak na to, aby si človek všimol, že niečo nie je v poriadku s mužovou nohou. Pravé chodidlo nejako k nohe nepasuje. Odpoveď na otázku, prečo je to tak, je jednoduchá – nie je to pravé chodidlo. Scott Morrison má na fotografii obe nohy ľavé.

https://www.theaustralian.com.au/national-affairs/scott-morrison-wades-into-shoegate-to-defend-his-footwear/news-story/31d11a3f8f498b5252c9197b447cce3a?nk=53a48c17b5b68c6b60a046240c80abaf-1547635627

Vlastne sa ani nedá hovoriť o nohách, pretože na fotografii má nohy len lenivo prelepené párom snehobielych tenisiek. Bol to pokus o flex? Premiér je v tom nevinne a o úprave fotky vôbec nevedel.

Photoshopový fail má na svedomí príliš iniciatívny zamestnanec úradu Department of the Prime Minister and Cabinet, medzi ktorého úlohy patrí pomáhať premiérovi pri výkone funkcie. Tentoraz mu veľmi nepomohol.

Morrison na kauzu reagoval s nadhľadom: vo tweete sa pochválil svojimi obľúbenými teniskami (tými skutočnými) a ministerstvu odkázal, že keď sa chcú hrať s Photoshopom, nech sa nabudúce sústredia na jeho (chýbajúce) vlasy.

Zdroj: theguardian.com
Titulná fotka: Scott Morrison

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 seriálových párikov, ktoré sa nedočkali happyendu a nám to zlomilo srdce

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME