Obetavá slečna sa prezliekla za krík, aby zachytila sestrinu žiadosť o ruku

Jediná záruka skutočne autentickej zásnubnej fotky.

Zdroj: Nathan Dumlao / Unsplash

Na internete je to samá sladučká momentka zo zásnub, kde chalanisko vysmiaty od ucha k uchu kľačí pred svojou vyvolenou, tá si v šoku zakrýva rukou ústa a snaží sa nezamdlieť. Beznádejní romantici nad nimi zhlboka povzdychnú, možno vytlačia slzu či dve, no každý normálny človek si kladie jednu a tú istú otázku… kto to odfotil?!

No bez srandy, kto? Náhodný okoloidúci, ktorý sa prechádzal po meste so zrkadlovou v ruke a číhal, či sa niekto v okolí náhodou nechystá urobiť veľké životné rozhodnutie? Chlapi, ktorí si chceli zaviazať šnúrku na topánke, museli byť preňho riadnym sklamaním.

Nicole Scherzinger Masks GIF by The Masked Singer - Find & Share on GIPHY

Alebo to bolo celé nahrané? Feši ju požiadal o ruku, počkal, kým povie áno, a potom zahlásil: „Dobre, moja, teraz si to dáme ešte raz. Choď tam, ja si kľaknem a ty sa tvár prekvapene. Nekupoval som predsa šuter za pár tisíc na to, aby ti ho na Instagrame nikto nepochválil.“ Ktovie, v dnešnej dobe virálov a internetov by to nebolo nič prekvapivé.

Ak však chce niekto tento mimoriadny moment zvečniť skutočne autentickým záberom, existuje len jedno možné riešenie. Požiadať sestru budúcej snúbenice, aby sa prezliekla za krík… a v správny moment urobila cvak. Takéto pekné gesto pre svoju sestru urobila aj slečna menom Therese Merkel a o nezabudnuteľný zážitok sa podelila na Twitteri.

„Sestra sa cez víkend zasnúbila a ja som sa prezliekla za krík, aby som mohla tento moment zachytiť. Je medzi nami ročný rozdiel. Ako je možné, že sú naše životy také rozdielne,“ napísala k príspevku a my sa stavíme, že každý, kto má staršieho súrodenca, ktorý má život očividne zmáknutý, sa s ňou dokáže stotožniť.

Theresa nebola jediná z rodiny, kto sa na dokonalej zásnubnej fotke podieľal. Brat budúcej nevesty Andrew stál obďaleč a odháňal potenciálnych okoloidúcich, ktorí by mohli celý plán pokaziť. Strategická kooperácia napokon priniesla svoje ovocie a párik hrdličiek sa môže pochváliť perfektnou fotkou, ktorú budú jedného dňa ukazovať svojim vnúčatám.

Zdroj: theresemerkel / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
27 vtipných prekladateľských failov zo Slovenska a Česka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME