Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.7.2024
sk
Jakub
cz
Jakub

Obhliadajúci lekár potvrdil, že v Dunaji našli telo hľadanej 18-ročnej Terézie

Pátranie neprinieslo pozitívny koniec.


Ako ráno informovala SITA, neďaleko Lužného mosta na petržalskej strane ráno našli mŕtvu ženu. Polícia Slovenskej republiky na svojom profile napísala: „Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie.“ Bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff uviedol, že oznámenie o náleze ženského tela prijali krátko po deviatej hodine.

Najhoršie sa potvrdilo

Žiaľ, ukázalo sa, že skutočne ide o hľadanú 18-ročnú Teréziu, ktorá pochádzala z okresu Topoľčany. Pre JOJ 24 to potvrdil na základe vonkajších znakov obhliadajúci lekár. Jej priateľ ju videl naposledy živú na Osuského ulici v Bratislave 28. januára.

Telo mladej ženy, ktoré našli v blízkosti Lužného mosta pri Bratislave, patrí nezvestnej Terézii. Pre JOJ 24 to potvrdil obhliadajúci lekár.

Posted by JOJ 24 on Wednesday, February 1, 2023

Ako napísal denník Plus 1 deň, podľa jej priateľa odišla Terézia z domu po vzájomnej hádke. „Nekomunikovala asi pol hodiny, a potom mi napísala s tým, že je na Starom moste. Ja som tam šiel a našiel som tam jej bundu aj telefón, ona tam však už nebola,“ uviedol priateľ nezvestného dievčaťa.

Po Terézii pátrala aj poriečna polícia. Mala chudú postavu, merala 160 centimetrov, mala dlhé ryšavé kučeravé vlasy, modro-zelené oči a pehy na tvári. Identifikáciu malo uľahčiť oblečenie, v ktorom ju videli naposledy a tiež tetovanie.

TASR

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.