Obľúbená, ale aj kontroverzná reality šou Mama, ožeň ma sa vráti s novými epizódami

Relácia má na konte už dve série, ktoré sa tešili veľkému diváckemu záujmu.

Zdroj: TV JOJ

Milovníci reality šou si na Slovensku mohli užiť už rôzne tituly tohto žánru. Medzi tie najobľúbenejšie určite patrí relácia Mama, ožeň ma z dielne televízie JOJ. Tá má za sebou už dve série, ktoré sa tešili vysokej diváckej priazni, takže Jojka na tento úspech plánuje nadviazať. Prostredníctvom oficiálnej stránky relácie na Facebooku oznámila, že sa fanúšikovia môžu tešiť na nové epizódy.

„Ďalšia radosť vo mne!“

Priložila k nej aj obrázok jedného z minulých dielov s pamätnou hláškou: „Ďalšia radosť vo mne!“ Tá už medzi divákmi stihla zľudovieť (a nielen tá). Tvorcovia zároveň vyzývajú ľudí, aby sa v prípade záujmu do reality šou prihlásili. „Mamy a otcovia, pomôžte svojim deťom v náročnej dobe! Máte doma dcéru na vydaj, a aj tak je stále bez chlapa? Je váš syn osamelý dobrák, čo nevie nájsť tú pravú? Alebo vy sami hľadáte lásku na celý život?“ píše televízia na svojej oficiálnej stránke. Na nej nájdeš aj prihlasovací formulár.

Čožééé, čožééé? 😮⁉🤩 Máme skvelé správy! Naša obľúbená relácia sa bude opäť nakrúcať. A vy môžete byť jej súčasťou….

Posted by Mama, ožeň ma on Tuesday, May 18, 2021

Reality šou sa stala obľúbenou nielen pre svoj námet, ale aj pre ironický komentár Michala Hudáka. Do povedomia divákov sa ale zapísali aj samotní uchádzači, ich excentrický spôsob života či názory, a, samozrejme, aj hlášky, ktorými bavili celé Slovensko.

Našli sa však aj takí, ktorí podotkli, že relácia daných účastníkov ponižuje a vlastne sa im vysmieva. Jej zástancovia ale zvykli kontrovať tým, že ľudia sa do nej prihlásili dobrovoľne. Medzi známe tváre relácie patrili napríklad DJ Andrej, pumpár Miško, Ľubka a jej múčny tanec či vysmiata Martinka.

V relácii sa divákom predstaví osem slobodných mužov a ich starostlivé matky sa im pokúsia nájsť dokonalé partnerky. O každého z mládencov zabojuje dvojica žien, ktoré strávia niekoľko dní u nich doma, aby sa s potenciálnymi ženáčmi a ich matkami lepšie spoznali. Relácia vychádza zo zahraničného formátu Who wants to marry my son?, ktorého verzie sa s úspechom vysielali v Nórsku, Belgicku, Francúzsku či Nemecku.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
29
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena vnikla do školy, vydávajúc sa za žiačku. Deti presviedčala, aby ju sledovali na Instagrame


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME