Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Milovníci reality šou si na Slovensku mohli užiť už rôzne tituly tohto žánru. Medzi tie najobľúbenejšie určite patrí relácia Mama, ožeň ma z dielne televízie JOJ. Tá má za sebou už dve série, ktoré sa tešili vysokej diváckej priazni, takže Jojka na tento úspech plánuje nadviazať. Prostredníctvom oficiálnej stránky relácie na Facebooku oznámila, že sa fanúšikovia môžu tešiť na nové epizódy.

„Ďalšia radosť vo mne!“

Priložila k nej aj obrázok jedného z minulých dielov s pamätnou hláškou: „Ďalšia radosť vo mne!“ Tá už medzi divákmi stihla zľudovieť (a nielen tá). Tvorcovia zároveň vyzývajú ľudí, aby sa v prípade záujmu do reality šou prihlásili. „Mamy a otcovia, pomôžte svojim deťom v náročnej dobe! Máte doma dcéru na vydaj, a aj tak je stále bez chlapa? Je váš syn osamelý dobrák, čo nevie nájsť tú pravú? Alebo vy sami hľadáte lásku na celý život?“ píše televízia na svojej oficiálnej stránke. Na nej nájdeš aj prihlasovací formulár.

Čožééé, čožééé? ?⁉? Máme skvelé správy! Naša obľúbená relácia sa bude opäť nakrúcať. A vy môžete byť jej súčasťou….

Posted by Mama, ožeň ma on Tuesday, May 18, 2021

Reality šou sa stala obľúbenou nielen pre svoj námet, ale aj pre ironický komentár Michala Hudáka. Do povedomia divákov sa ale zapísali aj samotní uchádzači, ich excentrický spôsob života či názory, a, samozrejme, aj hlášky, ktorými bavili celé Slovensko.

Našli sa však aj takí, ktorí podotkli, že relácia daných účastníkov ponižuje a vlastne sa im vysmieva. Jej zástancovia ale zvykli kontrovať tým, že ľudia sa do nej prihlásili dobrovoľne. Medzi známe tváre relácie patrili napríklad DJ Andrej, pumpár Miško, Ľubka a jej múčny tanec či vysmiata Martinka.

V relácii sa divákom predstaví osem slobodných mužov a ich starostlivé matky sa im pokúsia nájsť dokonalé partnerky. O každého z mládencov zabojuje dvojica žien, ktoré strávia niekoľko dní u nich doma, aby sa s potenciálnymi ženáčmi a ich matkami lepšie spoznali. Relácia vychádza zo zahraničného formátu Who wants to marry my son?, ktorého verzie sa s úspechom vysielali v Nórsku, Belgicku, Francúzsku či Nemecku.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť