Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Obľúbená donášková služba na Slovensku končí. Takýto je dôvod

Už si z nej, bohužiaľ, nikdy neobjednáš.


Aktualizované: 5. 4. – 12:27

Zo slovenského trhu odchádza ďalší veľký hráč. Obľúbená donášková služba foodora zákazníkov informovala, že na Slovensku končí. Bohužiaľ, nie je to prvoaprílový žart. Foodora o tom informovala zákazníkov priamo mailom.

Odchádza od nás už dnes, 4. apríla. Všetko naznačuje tomu, že na Slovensku sa spoločnosti až tak veľmi nedarilo, v dôsledku čoho sa rozhodla ísť inam, kde očakáva lepšie výsledky.

„S ľútosťou ti oznamujeme, že foodora končí svoju prevádzku na Slovensku od 4. apríla 2024. Po dôkladnom zvážení sa spoločnosť rozhodla alokovať svoje zdroje a úsilie tam, kde vidí väčší potenciál pre úspech,” uvádza foodora v maili.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci sa môžu tešiť z nového supermarketu. Prvý nákup budú mať zadarmo až k dverám

Z foodory si teda už neobjednáš. Nemusíš sa však báť, ak máš ešte nejaké nedoriešené veci, tak sa môžeš obrátiť na zákaznícky servis cez ich aplikáciu. V súčasnosti sa na ich stránku stále dostaneš, avšak nenájdeš tam v ponuke už žiadnu reštauráciu.

donášková služba končí
Shutterstock

Odkúpil ich Bolt Food?

Zaujímavosťou je, že pri kliknutí na banner budeš presmerovaný na konkurenčný Bolt Food. Nad bannerom zároveň stojí aj správa, v ktorej sa foodora lúči a prichádza so zvýhodnenou ponukou na Bolt Food. „Lúčime sa a ešte raz ďakujeme! Užite si -30 % zľavu a doručenie zadarmo na prvú objednávku cez Bolt Food,” píše foodora.

V súvislosti s odkúpením zo strany Boltu sme sa obrátili na obe strany, pričom foodora poskytla pre EMEFKA nasledovné stanovisko.

„Spoločnosť Bolt Food neodkúpila Foodoru. V rámci nášho odchodu z trhu sme chceli zabezpečiť hladký priebeh aj pre našich zákazníkov. Preto sme sa spojili s Bolt Food, aby sme zákazníkom uľahčili prechod, keďže budú môcť v budúcnosti využívať ich služby. Rovnaký prístup sme zvolili pri našich kuriéroch,” vysvetlila donášková služba foodora.

Samotný Bolt Food fungoval donedávna čisto vo forme aplikácie, teraz však už disponuje aj stránkou, podobne ako fungovala doteraz foodora či konkurenčný Wolt.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.