Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Obľúbená spoločnosť RAJO končí. Od tohto dátumu bude vystupovať pod novým názvom

Aký je dôvod zmeny?


Po viac ako dvadsiatich rokoch príde v spoločnosti Rajo k veľkej zmene. Obľúbené mliečne a po novom už aj vegánske produkty nájdeme v každom supermarkete.

„RAJO je pre mnohých spotrebiteľov voľbou číslo 1. Produkty pod touto značkou sú každodennou súčasťou ich života a značka RAJO je spolu s našimi zamestnancami a dlhodobými vzťahmi s obchodnými partnermi najväčšou hodnotou firmy na Slovensku. Aj po zmene názvu spoločnosti budeme túto značku naďalej rozvíjať, v čom máme aj plnú podporu a dôveru našej materskej spoločnosti,“ hovorí Branislav Kušnierik, konateľ spoločnosti RAJO s.r.o.

V roku 2001 vstúpila do spoločnosti RAJO nemecká firma MEGGLE AG, ktorá teraz, po vyše dvadsiatich rokoch, pristúpi k zmene. „Po vyše dvadsiatich rokoch pristúpi materská spoločnosť k formálnej zmene a zjednotí názov svojej slovenskej dcérskej spoločnosti s ostatnými spoločnosťami skupiny MEGGLE,“ uvádza RAJO na webe. To spôsobí, že RAJO s.r.o. už bude od apríla roku 2024 vystupovať pod názvom MEGGLE Slovakia s.r.o.

RAJO

Čo bude s produktmi?

„Značka produktov RAJO zostane aj naďalej zachovaná. Zmena názvu spoločnosti je technickou záležitosťou a nijako sa nedotkne výrobného programu bratislavského závodu, zamestnanosti ani samotných produktov. Spotrebitelia ich aj naďalej nájdu na pultoch pod značkou RAJO,“ informuje zákazníkov RAJO. Zákazníci tak môžu ostať pokojní.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.