Obľúbené slovenské hudobné hviezdy, na ktoré sme už úplne zabudli

Priprav sa na poriadnu dávku nostalgie.

Zdroj: MichaelaVEVO / youtube

Ako malí sme si vedeli fičať na poriadne zvláštnych veciach. Vtedy nám to pripadalo úplne cool, no keď sa na to spätne obzrieme, tak si plesneme po čele.

Pred niekoľkými rokmi ešte vo veľkom fičali všetky možné súťaže typu Superstar a súťažiacich z tej prvej série si ešte väčšina z nás pamätá. Pamätáš si aj na tieto hudobné hviezdičky? 

Misha

Nepatrila medzi detské hviezdičky, no my sme si ju teda v detstve poriadne išli. Pesničky ako Náladu mi dvíhaš si budú určite mnohí pamätať. Čuduj sa svete, Misha už má 44 rokov, venuje sa svojim dcérkam a fotografovaniu. Pripomeň si Mishu a jej spevácku kariéru.

Martin Madej

Ak si nepamätáš Martina Madeja a jeho legendárnu pesničku Bobi, tak si asi dosť mladý. Deti deväťdesiatych rokov si Martina budú určite veľmi dobre pamätať. Detská hviezda má už momentálne 31 rokov. Venuje sa spevu, tancu a divadlu. Pôsobil v rôznych divadlách a bol aj súčasťou tanečných divadelných predstavení.

Twiins

Známe dvojičky sme ako malí poriadne žrali. Dá sa povedať, že ich hudobná kariéra v tom období bola pre nás zaujímavejšia, ako dnes. Obe majú momentálne 33 rokov a neustále makajú na svojej hudobnej kariére. Zahviezdili aj spoluprácou s raperom Flo Rida. Na hudobnej scéne pôsobia už od roku 1996.

Michaela Paštéková

Michaela bola veľmi obľúbenou detskou hviezdou. Poznali sme ju vďaka pesničkám ako Mandarinka Darinka, So mnou nikdy nezostarneš alebo Sprayer frayer. Aj Michaela už stihla poriadne „vyrásť“, momentálne má už 37 rokov. Po hudobnej kariére sa rozhodla venovať estetike a momentálne je pedagogičkou na Vysokej škole výtvarných umení.

Dara Rolins

My sme ju poznali hlavne ako mladú spevácku hviezdu Darinku, keď sa preslávila pesničkami ako Princezná Arabela alebo Čo o mne vieš. Momentálne má už Dara 47 rokov a stále sa venuje svojej speváckej kariére. Stále je idolom mnohých žien a niet sa čomu čudovať.

MC Erik & Barbara

Veľmi dobre známe duo, ktoré sme mnohokrát mohli počuť nielen v televíznych reláciách, ale aj na diskotékach. Pôsobili už od roku 1995 a produkovali hudbu v štýle eurodance a pop. Pripomeň si toto legendárne duo ich známou pesničkou.

Noga a Skrúcaný

Ďalšia nezabudnuteľná dvojka, bez ktorých si detstvo nevieme ani predstaviť. Boli súčasťou mnohých televíznych šou a vydali aj niekoľko spoločných skladieb. Po čase sa ich cesty rozišli a nám nezostáva nič iné, iba spomínať na detstvo pri ich spoločných pesničkách.

Zdroj: martinmadej.sk, mousehousephoto.wixsite.com, wikipedia, wikipedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
30 najzbytočnejších vecí na svete, ktoré by vôbec nemuseli existovať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME