Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

Obľúbený Action sťahuje z predaja nebezpečné produkty. Predávali sa už minulý rok

Obchod vyzýva, aby ľudia produkty vrátili.


Vadným produktom sa nevyhol ani obľúbený lacný reťazec. Action upozornil, že z predaja sťahuje nebezpečné produkty, ktoré sa nachádzali v ich sortimente už od minulého roka. Dôvodom je riziko pre ľudské zdravie, informuje obchod na svojej stránke.

Predajca zistil, že v produkte sa nachádza väčšie množstvo primárneho aromatického amínu, ktorý môže byť nebezpečný, práve preto produkt sťahuje z predaja. Konkrétne ide o položky v sade „SADA KUCHYNSKÉHO NÁČINIA – PLAST (GRANITOVÝ EFEKT)“ s EAN kódom 8003512787676. Ako upresnil, rizikové sú iba produkty s číslom šarže Q 116784.

V predaji už od minulého roka

Problematické je, že produkty sa v obehu nachádzali už v minulom roku. Do predaja sa dostali v júni 2023, pričom ľudia si ich mohli zakúpiť vyše polroka, do januára 2024.

Action sťahuje z predaja
Action
Valentín, tip na darček

Mohlo by ťa zaujímať:

Tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíš svoju polovičku

Action sa zákazníkom ospravedlňuje a odkazuje im, že v prípade, ak majú produkt s číslom vadnej šarže doma, majú ho prestať používať a vrátiť do ktorejkoľvek predajne Action. Za produkt bude zákazníkom vyplatená plná suma, pričom nie je potrebný ani pokladničný blok.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.