Obľúbený herecký pár oznámil rozchod. Svojím vyjadrením Slovákom vyvrátil všetky špekulácie

V pracovnom živote sa mu darí, no v súkromnom, zdá sa, menej.


Známy herec Jakub Jablonský aktuálne hviezdi v seriáli Dunaj, k vašim službám aj v tanečnej šou Let’s Dance. V pracovnom živote sa mu darí, avšak zdá sa, že v tom súkromnom momentálne neprežíva najlepšie obdobie.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pre TV Markíza poskytol vyjadrenie o rozchode so svojou dlhoročnou priateľkou Kristínou Spáčovou. Tá hrala v Dunaji tiež, a to konkrétne klaviristku Martu Gruberovú. Aktuálne ju môžeme vidieť aj v seriáli Mama na prenájom ako neonatologičku Simonu.

„Je pravda, že s Kristínkou sa naše cesty po rokoch rozišli. Je to výsledok rozhovorov a ľudských rozdielov a potrieb. Každý sme sa vybrali ďalej svojou cestou bez hádok. Rozchod nesúvisí s aktuálne prebiehajúcou šou Let‘s Dance. Dôvody sú osobné a rád by som si zachoval priestor na súkromie v tejto téme,“ vyjadril sa pre Markízu.


Tagy:
REKLAMA
Nikola Kulová
Šoubiznis je pre mňa ako druhý domov a rada prinášam obsah, ktorý čitateľov zaujme. Píšem PR články, kde fakty prepájam s príbehom, a najviac si užívam rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami. Mojím cieľom je sprostredkovať čitateľom príbehy, ktoré baví a zároveň obohacujú.
Najčítanejšie
Podobné