Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Obľúbený markizácky seriál čaká zmena. Diváci vôbec nie sú spokojní

Televízia Markíza to oznámila na svojom Facebooku.


Dobový seriál Dunaj, k vašim službám sa začal na televíznej stanici Markíza vysielať už v januári minulého roka. Hviezdne obsadenie a zaujímavé zápletky sa podpísali na tom, že si bez neho väčšina Slovákov už svoje utorkové a štvrtkové večery ani nedokáže presvedčiť. Bohužiaľ, fanúšikovia seriálu tentokrát ostali sklamaní.

Ako Televízia Markíza informovala na svojom Facebooku, dnešná epizóda seriálu Dunaj, k vašim službám sa odkladá. Dôvodom je s najväčšou pravdepodobnosťou hokejové šialenstvo a s ním aj fakt, že sa naši chlapci dnes večer stretnú na ľade so Švédmi. Na premiérovú epizódu si teda diváci budú musieť počkať ešte dva dni.

Priaznivci seriálu nie sú spokojní

„Milí diváci, radi by sme vám oznámili, že premiérovú epizódu seriálu Dunaj, k vašim službám si budete môcť pozrieť vo štvrtok o 20:30 na Markíze alebo v 24-hodinovom predstihu na Voyo, ďakujeme za pochopenie,“ píše TV Markíza v príspevku na Facebooku. Práve pod ním sa stihlo nazbierať niekoľko nespokojných komentárov od netrpezlivých divákov.

„Toto nemyslíte vážne. Stále kvôli niečomu odkladáte epizódy, tak načo si platíme Voyo? Dobrý spôsob, ako prísť o zákazníkov,“ stálo v jednom z komentárov. „Hokej predsa nedávajú na Markíze, ľudia si môžu vyberať. Neviem, prečo to meníte, sú aj ľudia, ktorí hokej nemusia,“ znela ďalšia výčitka. Iní priaznivci seriálu sa dožadovali, aby sa vo štvrtok „na oplátku“ odvysielali dve časti naraz.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.