Obrátené nohavice, inšpirované Stranger Things, sú ďalším nepochopiteľným módnym výstrelkom

Móda dokáže stále niečím prekvapiť!

Džínsy sú natoľko rozšíreným a bežným typom odevu, že z obrovskej ponuky si musí vedieť vybrať skutočne každý. Rôzni výrobcovia ponúkajú všetky možné farby, strihy, materiály, prípadne sa snažia zaujať použitím jedinečných výšiviek a iných ozdôb. Vyzerá to tak, že všetko už bolo vymyslené a ohľadom džínsov nemôže prísť už žiadna ďalšia inovácia. Raz za čas sa ale predsa môže objaviť nápad, ktorý všetko obráti hore nohami!

V tomto prípade to platí doslova. Newyorská spoločnosť CIE Denim prišla na trh s džínsami, ktoré vyzerajú, akoby boli šité naopak. To, čo by malo byť hore, je dole a to, čo by malo byť dole, je hore.

https://www.elitedaily.com/p/stranger-things-cie-denim-upside-down-shorts-are-something-to-see-9698535

Sureálny nápad čerpá inšpiráciu z populárneho seriálu Stranger Things. Obrátené nohavice majú symbolizovať niečo ako „alternatívnu dimenziu“ kde veci fungujú inak, ako u nás. Jednotlivé modely na seriál odkazujú dokonca aj svojimi názvami, odvodenými od mien postáv: Nancy, Will, Mike, El, Lucas a Maxine.

https://www.ciedenim.com/shop

Každá sranda niečo stojí a CIE Denim svojich zákazníkov pobaví aj cenovkami. Ceny džínsov sa pohybujú medzi 385 a 500 dolármi. Spoločnosť sa môže obhajovať tým, že ide o ručne šité kúsky, z ktorých každý je unikátom. Tieto nohavice sú totiž vyrábané recykláciou starej džínsoviny, takže výsledný produkt nesie vlastný príbeh a známku jedinečnosti.

https://www.ciedenim.com/shop

To je zároveň ďalšie veľké plus pre milovníkov záhad, ktorí si môžu klásť mnohé otázky: Kto bol majiteľom nohavíc, z ktorých sú spravené tie moje? Čo má rád a čomu sa venuje? Dodržiaval základné zásady osobnej hygieny? Zomrel v nich niekto? Alebo v nich niekto zabíjal? Raz možno vlastný seriál dostane aj pár starých džínsov…

Zdroj: elitedaily.com
Titulná fotka: CIE Denim, Netflix

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najhorších rodičov na svete. Po týchto príbehoch budeš ešte vďačnejší za tých svojich!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME