Umelec ilustruje naše najhlbšie obavy: Je medzi nimi tá tvoja?

Ak si sa doteraz nebál dať koňovi mrkvu, tak teraz už budeš…

Zdroj: deep dark fears / Instagram

Každý sa niečoho bojí. Od dievčatka v predškolskom veku až po toho nasypaného drsniaka s bicepsom väčším ako jeho hlava… všetci máme svoje obavy.

Umelec s instagramovým účtom deep dark fears to využil a pretavil obavy svojich fanúšikov (no aj tie vlastné) do zaujímavých ilustrácií. Nájdeš medzi nimi aj to, čoho sa bojíš najviac ty? 

1. Keď som bola malá a pozrela som sa z okna auta do lesa, vždy som mala pocit, že tam stojí nejaké dieťa. Lenže potom mi stromy zahatali výhľad a zrazu bolo preč.

2. Nikdy som nepochopila, prečo má niekto strach z duchov. Duch predsa vie, že keby vás zabil, premenili by ste sa na ducha a potom by vás oboch čakala večnosť v rúšku trápnosti.

3. Keď vidím staršieho človeka, ktorý kráča s barličkou, vždy mám strach, že o ňu omylom zakopnem. Preventívne ich teda obchádzam veľkým oblúkom.

4. Vždy, keď vidím na parkovisku závoru, bojím sa, že akurát, keď budem popod ňu prechádzať, treskne mi na hlavu.

5. Môj dedko mával veľmi špinavé ruky. Sestra mi povedala, že je to preto, lebo kope hroby. Až keď som bola staršia, pochopila som, že dedko bol len vášnivý záhradkár.

6. Keď som bola malá, skočila som do bazéna s nafukovacím kolesom, ktoré malo trhlinu. Pamätám si, ako som klesala ku dnu, no nepamätám si, ako som sa dostala naspäť hore.

7. Mám strach, že sa jedného dňa zobudím úplne maličký a zožerie ma vlastná mačka.

8. Keď čakám na metro, mám strach, že ľudia popadajú dole a zomrú. Tak si pre istotu predstavujem obrovskú ruku, ktorá ich drží v úzadí.

9. Niekto mi povedal, že odhryznúť prst je také jednoduché, ako odhryznúť si z mrkvy. Odvtedy sa nedokážem pozerať na to, ako niekto kŕmi kone mrkvou.

10. Keď zaspím a zobudím sa so stŕpnutou rukou, mám pocit, že po nej behajú tisícky neviditeľných mravcov.

11. Vždy zatajím dych, keď autom prechádzam okolo cintorína. Bojím sa, že jedného dňa stratím vedomie, narazím a skončím rovno v hrobe.

12. Moja mama mi povedala, že keď zomrela jej mama, zobudila sa uprostred noci. Odvtedy vždy, keď sa zobudím uprostred noci, nedokážem hneď zaspať.

13. Keď púšťam ventilátor na strope, bojím sa, že sa odtrhne a celého ma rozseká.

14. Nikdy pod vodou neotváram oči. Raz som sa dopočul, že očné buľvy sú prevažne tvorené vodou. Bojím sa, že keby som ich predsa len otvoril, rozpustili by sa.

15. Keď používam sušič na ruky, predstavujem si, ako vo vnútri žije rodinka pavúkov, ktorú horúci vzduch vyfúkne rovno na moje ruky. A keďže tie budú mokré, pavúky sa prilepia a nebudem sa ich vedieť zbaviť.

16. Ako malá som si myslela, že pavučiny sú jedovaté. Raz som sa jednej omylom dotkla a začala som strašne kričať. Myslela som si, že zomriem… ale nič sa nestalo.

17. Keď som mala 12 a objavila som svoj prvý pupák. Nevedela som, že po čase zmizne. Myslela som si, že budú len pribúdať, až dokiaľ nepokryjú celú moju tvár.


Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
44
Fuuj
Fňuk Fňuk
10
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
20
Uups
Haha Haha
121
Haha
Woow Woow
17
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 ľudí, ktorí boli odsúdení na smrť, ale ako zázrakom svoju popravu prežili

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME