Obrázok malej sovy spiacej na bruchu ovládol internet

Príspevok sa stal za krátky čas virálnym.

Zdroj: reviewwales / twitter.com

Internet je nevypočítateľný a jeho používatelia taktiež. Nikdy neviete, čo ich zaujme tentokrát. V tomto prípade to bola fotka malej sovy, ktorá zaspala skutočne zaujímavým spôsobom. Okolo snímky sa strhla veľká diskusia a ľudia boli fascinovaní informáciou, že mláďatá sovy spia rovnakým spôsobom ako malé deti. Píše o tom portál Unilad.

Sova spiaca ako bábätko

Spomínanú fotografiu zdieľal používateľ Mark Rees na sociálnej sieti Twitter a podelil sa tak so svojím objavom. V príspevku okrem toho dodal, že predtým ešte asi nikdy v živote nevidel sovie nohy.

Keď sa obrázok sovy ležiacej na bruchu prvýkrát objavil na internete, ľudia tomu priveľmi neverili a spochybňovali jeho pravosť. No aj komentáre pod fotografiou potvrdili, že to nebol ojedinelý úkaz.

Virálna fotografia

Záber zdieľaný na Twitteri pobavil a zároveň prekvapil mnohých používateľov. Ľudia sa divili nad tým, že môže takto naozaj spať. Fotografia sa za krátky čas stala virálnou, a to aj vďaka veľkému množstvu komentárov a zdieľaní.

Príliš ťažké hlavy

Malé sovy sú nútené spať takýmto štýlom, pretože ich hlavy sú príliš ťažké, a tak prevyšujú váhu zvyšku ich tela. A naozaj dokážu zaspať na bruchu s hlavou otočenou nabok. Pravdivosť informácie potvrdil aj článok neziskovej environmentálnej organizácie Audubon. Spomínajú, že sovy takýmto štýlom dokážu spať aj na stromoch a napriek tomu nespadnú, pretože sa zaistia silnými pazúrmi, ktoré nepovolia, kým sova sama nebude chcieť.

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Španielsku historickú maľbu totálne zmasakrovali pri neodbornej reštaurácii. Už zasa

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME