Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Obrovská tragédia pri Nových Zámkoch. Zrazili sa autobus a vlak, hlásia obete

Zasahujú tri vrtuľníky.


Počas štvrtkového popoludnia sa stala obrovská tragédia pri Nových Zámkoch. Ako informujú TV Noviny, zrazili sa tam autobus a vlak, pričom v dôsledku nehody prišlo o život 6 ľudí, ktorí sa nachádzali v autobuse.

Nehoda sa stala neďaleko Nových Zámkoch v smere na Dvory nad Žitavou na železničnom priecestí na Dvorskej ceste II/1503 niekedy krátko po 17.00. Došlo tam k stretku vlaku EC 279, ktorý smeroval z Prahy do Budapešti a autobusu spoločnosti Arriva. Po náraze začal vlak horieť. Podľa dostupných informácií mal autobus vlak rozpoliť na polovicu.

Na miesto bolo vyslaných niekoľko pozemných ambulancií a taktiež aj tri vrtuľníky, a to z Bratislavy, Nitry a Banskej Bystrice. V dôsledku nehody zomrelo najmenej 6 osôb, ktoré uhoreli v autobuse. Zranených je niekoľko ďalších osôb, hovorí sa o počte päť.

Zranené osoby boli prevezené do Levíc, Galanty, Komárna, Nitry a Bratislavy. Na miesto smeruje minister vnútra Matúš Šutaj Eštok aj viceprezident Policajného zbor pre vnútorný poriadok a bezpečnosť Rastislav Polakovič.

Fotky z miesta tragédie

Ilustračná fotografia | Autor: TASR/Polícia SR


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.