Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Obrovská tragédia. V známom bratislavskom klube našli mŕtve telo

Zábavný večer sa zmenil na peklo.


Piatkový večer sa pre viacerých Slovákov skončil tragicky. Ako informuje TV JOJ, v známom bratislavskom klube našli mŕtve telo. To však nie je všetko, ďalšia osoba je v kritickom stave a jedna žena skončila v nemocnici.

Nebohého muža mali na mieste oživovať, avšak neúspešne, ďalší je v kritickom stave. Žena bola ihneď prevezená na ARO. Celý tragický incident sa stal v bratislavskom Vlčom hrdle.

K prípadu sa vyjadrili svedkovia, ale aj polícia

Ako tvrdia svedkovia, obete tragického incidentu videli ležať na toaletách v bezvedomí, pričom ich tam ošetrovali záchranári. Vraj pri záchodoch videli aj vrecúška, v ktorých boli zrejme drogy. Všetko sa vraj odohralo vo veľmi nepríjemnom prostredí, kde bolo veľmi teplo a žiaden vzduch.

„Môžem potvrdiť, že policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava II sa v súčasnosti zaoberajú objasňovaním okolností uvedeného prípadu. Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,” uviedol pre TV JOJ hovorca KR PZ Bratislava Michal Szeiff.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.