Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Obyčajná žena verzus Nikola. 6 do očí bijúcich rozdielov, ktoré ju vždy prezradia

Alebo ako spoznať Niky aj v dave žien.

Pokiaľ pozorne sleduješ našu stránku, za tie roky si si už musel všimnúť, že Nikola nie je meno. Je to životný štýl. Nikola je separátny subžáner ženského pokolenia, a pokiaľ chceš vedieť, ako ju spozorovať hoc aj v dave žien, tento článok ťa nasmeruje.

S naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko bežných situácií a porovnali, ako sa s nimi pasujú ženy obyčajné verzus ženy nikoloidné. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Manikúra

Bejby nebude sedieť v kúte a Nikola rozhodne nebude šúpať dve kilá zemiakov na večeru ani presádzať izbové rastliny do väčšieho kvetináča. Vďaka tomu môže mať na rukách namiesto nechtov dvojmetrové pahýle, ktoré zároveň slúžia ako portfólio všetkých kamienkov a trblietavých somarín, ktoré má daný nechtový salón v ponuke.

Po každej návšteve si ich nezabudne cvaknúť do storky. Fakt, že je s nimi ako chromá a podchvíľou si takmer vypichne oko, ide bokom. Dôležitá je predsa estetická stránka.

Obyčajná žena verzus Nikola
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Tancovanie v klube

„Ešte raz a vylejem mu niečo na hlavu,“ hovorí si väčšina žien, keď sa im v klube už tretí raz po sebe ocitne na zadku cudzia ruka. Jej majiteľ sa tvári, že tam zablúdila omylom, ale ani tá prázdna stolička za barom mu to nežerie. Nikole tieto „nežné“ dotyky náhodných okoloidúcich vrásky nerobia, práve naopak.

Ona si to užíva, ona sa cíti dobre a najradšej by chlapom tancovala rovno na hlave. Neprišla sem sŕkať predražený alkohol a skapínať v 15-centimetrových ihličkách preto, aby si držali dvojmetrový odstup. Ani náhodou.

Obyčajná žena verzus Nikola
ArtCaveManiac / EMEFKA
7 typov spolužiakov počas prvého školského dňa

Mohlo by ťa zaujímať:

7 typov spolužiakov počas prvého školského dňa. Ktorý z nich si ty?

3. Predkláňanie

Ľudské telo je pozoruhodný mechanizmus schopný skutočne nevídaných vecí, ako napríklad – vie si čupnúť. Super vec, keď máš šaty, čo ti ledva zakryjú zadok, niečo ti spadne na zem a ty práve nemáš po ruke udicu, bager ani tú srandu, s ktorou ľudia v amerických seriáloch počas verejnoprospešných prác zbierajú odpadky.

Nikola sa s tým nes*rie. Niekde v jej desatore totiž stojí „nebudeš sa predkláňať, keď môžeš vytrčiť holý zadok uprostred ulice“ a ona sa toho pevne drží. Nebude tam hádam čupieť ako slepica.

Obyčajná žena verzus Nikola
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť