Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Obyčajná žena verzus Nikola. 6 do očí bijúcich rozdielov, ktoré ju vždy prezradia

Alebo ako spoznať Niky aj v dave žien.

4. Výber legín

Ako spoločnosť by sme si mali ujasniť niekoľko vecí. Po prvé, sladké drievko nie je jedlo, ale dar z horúcich pekiel. Po druhé, holuby nie sú vtáky, ale stroje precízne naprogramované tak, aby mali ľudia s čerstvo umytým autom dôvod poriadne sa vytočiť. A po tretie, legíny nie sú nohavice.

Zatiaľ čo ostatné ženy v nich chodia do fitka, podľa Nikoly sú legíny určené na každodenné nosenie a čím priehľadnejšie, tým väčšmi sa cíti ako bohyňa. Najradšej ich kombinuje s tričkom nad pupkom a neónovými tangáčmi, ktoré na rozdiel od Veľkého čínskeho múra reálne vidno aj z vesmíru.

Obyčajná žena verzus Nikola
ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Fotky z dovolenky

Každý má od fotiek z dovolenky iné očakávania. Niekto chce zachytiť prírodu, iný sa pofotiť s pamiatkami a potom sú tu tí, čo potrebujú celému svetu zdokumentovať, čo presne, kde a kedy jedli. Ale Nikola? Tá má úplne iné priority.

Na každú fotku capí jeden z tých magických filtrov, ktorý jej zoštíhli ksicht, predĺži riasy, zväčší pery a niekde medzi tým premení Eiffelovku za ňou na školský projekt zo špáradiel a gaštanov. Ale koho to trápi? Na tú plechovú opachu sa aj tak nikto pozerať nebude.

Obyčajná žena verzus Nikola
ArtCaveManiac / EMEFKA
7 typov spolužiakov počas prvého školského dňa

Mohlo by ťa zaujímať:

7 typov spolužiakov počas prvého školského dňa. Ktorý z nich si ty?

6. Podprsenka

Podprsenka. Nástroj novodobého mučenia, ktorého existenciu väčšina žien preklína na dennej báze a celý deň sa nevie dočkať, kedy ju zo seba večer strhne. Keď si kupujú novú, nemajú prehnané nároky. Bohato im stačí, keď netlačí, dá sa v nej dýchať a nestojí tri ich výplaty a prvorodené decko k tomu.

Nikola kladie dôraz na iné kvality. Môže byť pohodlná, ako len chce, legenda vraví, že na prívod kyslíka do pľúc ešte žiadna žena týpka s drahým autom nezbalila. Ale na kozy vytlačené až pod bradu? To už je o inom.

Obyčajná žena verzus Nikola
ArtCaveManiac / EMEFKA

Na záver by sme za celú redakciu EMEFKA radi popriali všetko najlepšie dnešným meninovým oslávenkyniam. Pamätajte – vaše meno z vás Nikolu nerobí. Tak sa nepaprčte a poriadne oslávte.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť