Obyčajné video s čistením macka ľuďom prinieslo dostatok zábavy

A nové meme je na svete.

Zdroj: Twitter @vickiho

V dnešnej dobe je naozaj veľmi ťažké odhadnúť, čo ľudí na internete nadchne a čo nie. Občas si môžete myslieť, že jedno video, na ktorom sa vy smejete desiatky minút, sa bude páčiť aj všetkým ostatným, no potom príde bod zlomu, keď ľudia šalejú z úplne bežného videa.

Naozaj, meme sa dá urobiť z kadečoho. Napríklad aj z videa toho, ako niekto čistí plyšového medvedíka, o ktorom sa zmienila jedna užívateľka na Twitteri.

Najprv ťa prekvapí pôvodná farba medvedíka

Victoria Ho na Twitteri zverejnila video, ktoré sa pôvodne objavilo na platforme TikTok. Na videu vidíme, ako niekto čistí parovým prístrojom zafúľaného plyšového maca. Victoria k tomu napísala: „Na TikTok niekto pridáva takéto videá a ja to neviem prestať pozerať.“

Pre niekoho s obsesiou pre upratovanie, podobnou, akú mala Monika z Priateľov, je toto video zrejme pastvou pre oči

Možno by na tomto videu nebolo nič také prekvapivé, iba moment, keď sa ukáže pôvodná farba plyšového macka. Hračka, ktorá mala na začiatku videa hnedú farbu, čo býva pre plyšových medvedíkov dosť bežné, sa po vyčistení ukázala ako krémová. Nuž, bola poriadne špinavá.

Samozrejme, ľudia na internete sa poriadne opustili

Zatiaľ čo bola Victoria fascinovaná ďalšími videami, na ktorých sa čistia iné predmety, ostatní neváhali a venovali sa naplno videu s macíkom. Netrvalo dlho a v komentároch sa zjavili rôzne otázky. Napríklad: „Ako je možné, že bol ten macík taký špinavý?“ alebo zamyslenie nad tým, že tá para vlastne vytiahla z macíka jeho pôvodnú farbu.

Okrem rôznych otázok ohľadom toho, ako je možné, že sú tie predmety také špinavé, si ľudia spojili s videom rôzne asociácie. A práve tu začína všetka zábava. Niektorí prirovnali tento post k momentu, keď sa ženy odmaľujú, iní v tom konkrétne videli niektoré z populárnych Kardashianok. Ďalší vo videu veľmi dobre spoznali situáciu, keď prídu z festivalu a dajú si konečne sprchu.

„Keď dáš dole kožu z kuraťa z KFC.“

„Keď sa Kardashianky chystajú do postele…“

„Biele influencerky po celom dni, čo sa tvárili, že sú čierne.“

Ak poslednému vtípku veľmi nerozumieš, tak ti musíme oznámiť, že Blackfishing (tak sa nadáva tomuto trendu) je v mnohých krajinách veľmi populárny. Viac si o ňom môžeš prečítať v našom staršom článku.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Uteč Fico! Satirická hra si uťahuje z jedovatej smeráckej kampane

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME