Obyvateľov hnevalo, že mesto nedokáže opraviť výmoľ na ceste. Zasadili doň teda strom

Obyvatelia austrálskeho mesta vymysleli naozaj netradičné riešenie.

Zdroj: Shutterstock

Obyvatelia austrálskeho mesta Melbourne sa už dlho, ale márne snažili o to, aby mesto opravilo výmoľ uprostred frekventovanej cesty. Výmoľ spôsobil už viacero nehôd, ale mesto sa akosi stále nemalo k tomu, aby cestu upravilo. Ľudia sa na to odmietli pozerať a nechceli tiež riskovať ďalšie a možno aj fatálne dopravné nehody. Prišli teda s naozaj zábavným a efektným riešením. O správe informoval portál LADbible.

Stromček uprostred cesty

Priamo uprostred výmoľu zasadili strom a jeho bezprostredné okolie vyznačili bielym sprejom. Týmto dali šoférom, ktorí po ceste prechádzajú, najavo, aby sa danému miestu vyhli. Obyvatelia neskôr novinárom povedali, že o porušenej ceste informovali mnohých úradníkov mesta, ale k jej náprave sa akosi nikto nemal.

Preto sa rozhodli vziať to do vlastných rúk. Zároveň tým chceli mesto svojráznym spôsobom vyzvať, aby už konečne konalo. Ako niektorí z obyvateľov dodali, pristúpili k tomuto riešeniu až vtedy, keď zlyhali všetky oficiálne možnosti. Fotografia stromčeka uprostred cesty sa dostala na internet, kde okamžite získala virálny status.

Ľuďom na internete sa tento nevšedný nápad pozdával a obyvateľov chválili za kreativitu. Zároveň si neodpustili niekoľko štipľavých poznámok na adresu vedenia mesta. Podľa nich je „hanbou“, že cestu doteraz neopravili a vodičov tak vystavovali zbytočnému riziku. Snáď sa táto aktivita dostane aj do uší patričných úradníkov a výmoľ na ceste konečne opravia.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Šialená vražda rodiny de Ligonnèsovcov je plná otáznikov. Vraždil dodnes nenájdený otec rodiny?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME