Očakávaný tretí diel akčnej série Bad Boys je konečne tu! Opäť sa môžeme tešiť na akčnú pecku

Kultová dvojica v podaní Willa Smitha a Martina Lawrencea sa vracia na plátna kín.

Zdroj: Itafilm

Fanúšikmi vymodlený tretí diel kultovej akčnej série Bad Boys je konečne tu (v našich končinách si odbije premiéru pod názvom Bad Boys navždy). Po Michaelovi Bayovi tentokrát prevzala režisérske žezlo pomerne neznáma dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah.

Do hlavných úloh sa, samozrejme, vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Tí si opäť strihli podarenú dvojicu policajtov Mikea Lowreyho a Marcusa Burnetta, ktorí znovu spoja sily proti zločinu.

Marcus by sa síce už pomaly rád odobral na dôchodok, ale na scéne sa objaví neznámy páchateľ, ktorý sa pokúša Mikea zabiť. Je teda nutné chopiť sa zbraní a vrhnúť sa na riešenie tohto nebezpečného prípadu.

Okrem zmienenej hereckej dvojice vo filme uvidíme aj Vanessu Hudgens, Alexandera Ludwiga, Charlesa Meltona, Paolu Nuñez, Kate del Castillo a Joea Pantoliana. Spomínali sme síce, že fanúšikovia si tretí návrat Bad Boys želali, ale boli tu aj oprávnené obavy.

Druhý diel dorazil totiž v roku 2003 a bola otázka, či po tak dlhej dobe dokáže trojka zaujať, obzvlášť bez Michaela Baya na režisérskej stoličke.

Napokon sa ale zdá, že to dopadlo prekvapivo skvele. Svedčia o tom nielen lákavé trailery, ale aj spokojné zahraničné recenzie (76 % pozitívnych recenzií na stránke Rotten  Tomatoes, divácke hodnotenie je zase skvelých 97 %). Tie lákajú do kina na svižnú, akčnú a vtipnú jazdu, ktorá poteší všetkých fanúšikov série. Ak k nim patríš, niet dôvod váhať s návštevou kina.

Will Smith a Martin Lawrence na to očividne ešte stále majú a ich vzájomná chémia je údajne opäť výborná. Iste ťa tiež poteší, že Bad Boys sa solídne darí aj po stránke tržieb a tvorcovia už oznámili štvrtý diel. Na Slovensku si Bad Boys navždy budeme môcť vychutnať od 23. januára 2020.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Facebookové konverzácie, ktoré vystihujú tvoj život lepšie, než by si chcel


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME