Odborníci radia: Ako si nájsť správneho chlapa

Ešte predtým, než si nájdeš chlapa, poraď sa so svojim okolím


 1. 1

  Ženský magazín

  Pinterest.com
  Podľa nemenovaného časopisu pre silné a nezávislé ženy by mal byť ideálny partner pre mňa vodnár. Jeho krstné meno by malo obsahovať dvanásť písmen, z čoho minimálne dve „x“, jedno „ё“ a štyri dvojhlásky, ktoré nesmú porušovať zákon rytmického krátenia. Mal by byť narodený pred polnocou na severojužnej pologuli (okruh sa nám znamenito rozširuje) a jeho matka by sa mala volať ako starokórejský odvar na ekzémy. Keďže to všetko určili na základe syru, ktorý som si vybrala do svojho sendviču, tak to zákonite musí byť pravda. Preto ak sa voláš Fero, ani sa neozývaj, nemám záujem.
 2. 2

  Moja babka

  Boredpanda.com
  Keď feši nezožere k segeďáku sedem knedlí, tak týmto výberovým konaním asi neprejde. A ešte by mal byť pekný. A finančne zabezpečený. A aby mal byt, kde splodíme minimálne štyroch potomkov na zachovanie rodu. Byt by mal mať ideálne všade koberce, keď budem po kojení štyroch deciek ťahať kozy po zemi, nech sa mi neošúchajú.
 3. 3

  Moja mama

  Giphy.com
  Moja mama po nevydarenom manželstve rapídne znížila svoje nároky. V preklade úplne stačí, keď vie zmontovať stoličku a zaparkovať na prvú (najlepšie hneď pred domom a nie o tri bloky vedľa, aby sa vyhol pozdĺžnemu parkovaniu, používaniu spiatočky a nepriaznivému vetru).
 4. 4

  Kamarátka (panna)

  „Hlavne, aby ťa do ničoho netlačil.“ Keďže ja už mám túto skúsenosť za sebou, tak tajne dúfam, že bude skôr čosi tlačiť do mňa. Pre zachovanie jej idylickej predstavy som túto myšlienku radšej prehltla a tupo sa usmiala. Šak aj na ňu raz príde.
 5. 5

  Najlepšia kamarátka (v dlhoročnom vzťahu)

  Giphy.com
  „Hlavne nech ťa na ňom niečo nesere už od začiatku. Lebo potom sa to nezmení.“ „Čo tým myslíš?“ „Že keď ten k*kot nevie naložiť riady do umývačky teraz, keď mu to už šiesty raz ukazuješ jak negramotnému orangutanovi s mozgovou obrnou, nenaučí sa to ani po dvoch rokoch. A ty potom len sedíš ráno pri cige a uvažuješ, či z okna vydrbeš len jeho alebo rovno aj tú umývačku.“
 6. 6

  Moja peňaženka

  Giphy.com
  Alebo privátny prievan, volaj to ako chceš. Keď sa na teba týždeň po výplate usmieva z peňaženky len posledných dvadsať eur a šupina z kapra z minulých Vianoc, partner ktorého číslo na bankovom účte presahuje to v jeho nohaviciach aspoň o štyri nuly nikdy nie je na škodu. Okrem toho, rozdiel štyri nuly je v tejto sfére nepísané pravidlo - nezáleží na tom, ktoré číslo bude to menšie, nikdy nebudeš nespokojná.
Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
18
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
53
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Odborníci radia: Ako si nájsť správneho chlapa

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image