Odteraz si môžeš upiecť sladkú podobizeň svojho domáceho miláčika

Spoločnosť ti vyrobí formičky podľa fotografie zvieratka.

Zdroj: bakerstreetcutters / instagram.com

Pokiaľ si „unesený“ zo svojho štvornohého miláčika natoľko, že by si ho najradšej z tej lásky „spapal“, tvoj sen sa už môže stať skutočnosťou. A to tak, že si jednoducho vyrobíš koláče alebo sušienky s jeho podobizňou. S milým nápadom prišla spoločnosť vyrábajúca formičky na sušienky, Baker’s Street Cutters. Informoval o tom portál VT.

Nato, aby si mal formičku s podobizňou tvojho domáceho miláčika, im stačí zaslať objednávku spolu s fotografiou zvieratka. Aby sa vyhli prípadným sťažnostiam, na ukážku ti pošlú aj fotografiu formičky, na základe ktorej sa môžeš vyjadriť, či si spokojný alebo či chceš na výrobku drobné úpravy.

Skrátka, záleží im na tvojom názore. Bodaj by aj nie. Totiž, aj keď je to veľmi roztomilé, nie je to lacná sranda. Jedna formička stojí 27 eur. V cene je už zahrnuté aj poštovné.

Zákazníci hodnotia produkt veľmi pozitívne, mnohí si nevedia takéto „personalizované“ pečenie vynachváliť. Jeden z recenzentov píše: „Zbožňujem moju formičku, ktorá vyzerá ako moje mačiatko Leonard. Komunikácia s predajcom bola skvelá. Dokonca mi poslal ešte pred tlačou, ako formička vyzerá, a následne upravil, čo sa mi nepáčilo, a poslal mi to znovu. Balíček navyše dorazil skôr, ako mal!“

Jeden komentujúci však uviedol, že je možné, že sa bude cesto v určitých záhyboch zasekávať. V takom prípade odporúča na vybratie koláčika použiť špáradlo.

Okrem domácich zvierat si môžeš dať vyrobiť aj ľudskú podobizeň. Čiže, kebyže si mal chuť sa od tej všetkej sebalásky až zjesť, aj toto je možnosť. Napečieš si proste celú tácku keksov, ktoré vyzerajú ako ty, a pustíš sa do napchávania sušienok s príchuťou narcizmu…

Zdroj: vt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Profesor vytvoril náplasť, ktorá ti má pomôcť stať sa vegánom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME