Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Pokiaľ si „unesený“ zo svojho štvornohého miláčika natoľko, že by si ho najradšej z tej lásky „spapal“, tvoj sen sa už môže stať skutočnosťou. A to tak, že si jednoducho vyrobíš koláče alebo sušienky s jeho podobizňou. S milým nápadom prišla spoločnosť vyrábajúca formičky na sušienky, Baker’s Street Cutters. Informoval o tom portál VT.

Nato, aby si mal formičku s podobizňou tvojho domáceho miláčika, im stačí zaslať objednávku spolu s fotografiou zvieratka. Aby sa vyhli prípadným sťažnostiam, na ukážku ti pošlú aj fotografiu formičky, na základe ktorej sa môžeš vyjadriť, či si spokojný alebo či chceš na výrobku drobné úpravy.

Skrátka, záleží im na tvojom názore. Bodaj by aj nie. Totiž, aj keď je to veľmi roztomilé, nie je to lacná sranda. Jedna formička stojí 27 eur. V cene je už zahrnuté aj poštovné.

Zákazníci hodnotia produkt veľmi pozitívne, mnohí si nevedia takéto „personalizované“ pečenie vynachváliť. Jeden z recenzentov píše: „Zbožňujem moju formičku, ktorá vyzerá ako moje mačiatko Leonard. Komunikácia s predajcom bola skvelá. Dokonca mi poslal ešte pred tlačou, ako formička vyzerá, a následne upravil, čo sa mi nepáčilo, a poslal mi to znovu. Balíček navyše dorazil skôr, ako mal!“

Jeden komentujúci však uviedol, že je možné, že sa bude cesto v určitých záhyboch zasekávať. V takom prípade odporúča na vybratie koláčika použiť špáradlo.

Okrem domácich zvierat si môžeš dať vyrobiť aj ľudskú podobizeň. Čiže, kebyže si mal chuť sa od tej všetkej sebalásky až zjesť, aj toto je možnosť. Napečieš si proste celú tácku keksov, ktoré vyzerajú ako ty, a pustíš sa do napchávania sušienok s príchuťou narcizmu…

Zdroj: vt


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť