Odvaha alebo nerozvážnosť? Ind riskoval svoj život, aby opravil elektrické vedenie

Našťastie sa mu nič nestalo.

Zdroj: Profimedia

Niektorí ľudia nemajú strach pred ničím. Opravár elektriny z južnej Indie, o ktorom píše portál The Hans India, sa elektriny očividne nebojí a na bezpečnostné predpisy si tiež priveľmi nepotrpí. Nebojácny Ind Noor nasadil svoj život, aby odstránil konár z elektrického vedenia.

Odvážny elektrikár

Pracovník energetickej spoločnosti bol súčasťou tímu, ktorý bol povolaný do dediny zvanej Nizambure, pretože im tam prestala ísť elektrina. Napokon sa Noor rozhodol vyliezť na stĺp elektrického vedenia a potom sa šplhal po drôte vysokého napätia. Konár sa mu podarilo odstrániť.

Medzi kolegami vyvolal paniku

Video bolo natočené v nedeľu 31. mája. Záznam, pri ktorom si budete od nervozity hrýzť nechty, ukazuje, ako sa Ind šikovne presúva po elektrickom vedení, odstraňuje konár a potom pokojne zostupuje dole.

Nezodpovedný čin

Keď sa Noor vrátil na zem, elektrikári i obyvatelia dediny, ktorí ho počas toho pozorovali, si poriadne vydýchli. Niektorí ľudia kritizovali správanie tohto zamestnanca, pretože sa vyšplhal na elektrické vedenie bez akýchkoľvek bezpečnostných opatrení. Ind sa však počas svojho odvážneho počinu nezranil, ani si nijak neublížil.

Je to síce „frajer“, no určite nie zodpovedný. Tragédií, keď sa jednotlivci nerozvážne pokúšali vyliezť na stĺp elektrického napätia, bolo niekoľko i u nás na Slovensku. V roku 2012 takýmto spôsobom zahynul muž z okresu Sabinov, v roku 2018 muž z Nových Zámkov, ktorý bol pravdepodobne pod vplyvom alkoholu.

Zdroj: The Hans India

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 priznaní od sériových vrahov, ktoré ťa nenechajú pokojným

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME