Odvážny deduško sa nezľakol prepadnutia a útočníka vyzval na pästný súboj

Ako za starých čias.

Zdroj: profimedia

Kriminálnici z celého sveta by mali pamätať na jedno: nikdy sa nestavaj medzi starého uja a jeho vytúžené noviny. Wales Online publikoval správu o zločincovi, ktorý sa o pravdivosti výroku presvedčil na vlastnej koži.

Trevor Weston má 77 rokov a do jeho každodennej rutiny patrí skoré ranné vstávanie a jazda do mesta. Pán si chcel kúpiť noviny, no momentálne pri sebe nemal peniaze. Keďže všetky bankomaty v jeho blízkosti by od neho pýtali dodatočné poplatky, Trevora čakala cesta k supermarketu Sainsbury’s.

Zvyčajne je okolie plné ľudí už v ranných hodinách, no tentoraz bol Trevor na celej ulici sám. To si aspoň myslel do okamihu, kým na neho nevyskočil cudzí chlapík s ostrým predmetom v ruke, ktorý mal záujem o hotovosť vytiahnutú z bankomatu.

Vo videu vidíme, že dedko vyjadril svoj nesúhlas dosť jednoznačne:

„Párkrát som ho udrel a vyzeral byť otrasený, akoby nedokázal uveriť tomu, čo robím. Keď mám byť úprimný, neveril som tomu ani ja sám,“ opísal svoje stretnutie so zločinom starček. Trevor vraví, že po incidente sa vrátil domov a zaviezol svojho syna do práce. Až potom kontaktoval políciu.

Muhammad Ali Boxing GIF - Find & Share on GIPHY

Trevor dlhé roky pracoval ako autobusár, čiže určite mal dosť zážitkov s kadejakými asociálmi. Možno práve z týchto skúseností pramenila nečakaná odvaha, ktorou starček útočníka zaskočil. Ako sám vraví, nikdy sa s nikým nepobil, no problematickí cestujúci dokázali skúšať jeho nervy.

Starý pán dodal, že ho teší absencia zvuku na videozázname. Podľa jeho slov v priebehu bitky vypustil zopár takých výrazov, na ktoré nie je hrdý. Trevora úplne chápeme a podobne by sa v jeho situácii zachoval asi každý. Až vďaka videu vyšlo najavo, že predmet, ktorý útočník zvieral v ruke, bola len ceruzka.

V situáciách, v akej sa ocitol waleský dedo, často platí, že útočník sa bojí minimálne rovnako ako jeho obeť. Uvedomuje si, že počas prepadnutia veľa riskuje. Vo veľmi vypätej situácii môže stačiť akákoľvek malá komplikácia na to, aby vyvolala v kriminálnikovi paniku a zahnala ho na útek. Napríklad aj starček s tvrdými päsťami.

Fail Drop Gun GIF - Find & Share on GIPHY

Rovnako sa ale môže stať to, že zločinec v chaose zareaguje zbrklo a použije zbraň. Keď sa človek rozhoduje, či sa hrať na hrdinu, vždy by mal brať do úvahy to, nakoľko si cení svoje zdravie a život. Nie vždy sa to môže vyplatiť.

Zdroj: walesonline.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
V pozadí týchto fotografií sa dejú fakt zvláštne veci, ktoré ťa určite dobre pobavia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME