Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Je síce malý, ale odvaha mu nechýba! Ruské sociálne siete ovládla správa o miestnom kocúrovi Vasjovi, ktorý neváhal a postavil sa veľkému medveďovi. Chcel tak ochrániť svojich pánov, ktorí si vyšli na výlet do prírody. Celý incident bol natočený na mobilný telefón a na internete si našiel mnoho divákov. „Odvážny domáci miláčik sa nebezpečnej šelmy nezľakol ani na okamih,“ píše portál Rossijskaja gazeta.

Dodáva tiež, že medveď sa kocúra snažil zastrašiť, čo sa mu ale nepodarilo. K žiadnej potýčke medzi nimi ale nedošlo. Medveď to totiž napokon vzdal a vrátil sa do lesa. Zaujímavé je, že výletníci sa medveďa podľa všetkého nebáli, dokonca kocúrovi dohovárali, aby „sa upokojil“. „Vasja, toľko mäsa nepotrebujeme!“ zavolal naňho sarkasticky jeden z nich. Za jeho odvahu ho ale adekvátne pochválili.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť