Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Je síce malý, ale odvaha mu nechýba! Ruské sociálne siete ovládla správa o miestnom kocúrovi Vasjovi, ktorý neváhal a postavil sa veľkému medveďovi. Chcel tak ochrániť svojich pánov, ktorí si vyšli na výlet do prírody. Celý incident bol natočený na mobilný telefón a na internete si našiel mnoho divákov. „Odvážny domáci miláčik sa nebezpečnej šelmy nezľakol ani na okamih,“ píše portál Rossijskaja gazeta.

Dodáva tiež, že medveď sa kocúra snažil zastrašiť, čo sa mu ale nepodarilo. K žiadnej potýčke medzi nimi ale nedošlo. Medveď to totiž napokon vzdal a vrátil sa do lesa. Zaujímavé je, že výletníci sa medveďa podľa všetkého nebáli, dokonca kocúrovi dohovárali, aby „sa upokojil“. „Vasja, toľko mäsa nepotrebujeme!“ zavolal naňho sarkasticky jeden z nich. Za jeho odvahu ho ale adekvátne pochválili.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.