Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Olympijské hry v Paríži prinášajú bizarnú novinku v oblasti intímností. Toto nikto nečakal

Športovci sa budú určite radovať.


Naposledy sme tu mali olympijské hry netradične pred 3 rokmi v roku 2021, a to v Japonsku. Pôvodne mali prebehnúť v roku 2020, avšak v dôsledku pandémie COVID-19 boli posunuté. Nie je to však jediná vec, ktorá bola na nich nezvyčajná.

Okrem toho, že sa hry posunuli, prišla aj ďalšia novinka – bol ňou zákaz intímností. Ako však informuje portál TMZ, tomu je koniec. Olympijské hry v Paríži prinášajú túto radosť pre športovcov naspäť.

Tentokrát už pohlavný styk nebude zakázaný. O športovcoch, ktorí sa letných olympijských hier zúčastnia, bude v tejto oblasti doslova postarané. V priestoroch, kde budú ubytovaní, budú mať k dispozícii celkom až 300-tisíc kusov kondómov.

Oproti predošlým olympijským hrám v Tokiu pôjde o výraznú zmenu. Zatiaľ čo tam bol spoločenský odstup vyslovene nariadený, tu je to tak trochu inak. S koncom reštrikcií dostávajú športovci „zelenú“ na vystrájanie.

„Je veľmi dôležité, aby tu pohostinnosť bola niečím veľkým,“ uviedol riaditeľ olympijskej dediny v Paríži Laurent Michaud v kontexte poskytnutia kondómov.

Mohlo by ťa zaujímať:

Mladí Francúzi budú mať bezplatný prístup ku kondómom

Užívať si budú môcť takmer neustále

Olympijská dedina v Paríži bude hostiť celkom až 14 500 atlétov a množstvo ďalšieho personálu z celého sveta. Postarané bude o nich viac než dobre. „V spolupráci s komisiou športovcov sme chceli vytvoriť miesta, kde by sa športovci cítili veľmi nadšene a pohodlne,“ vysvetlil Michaud.

olympijské hry v Paríži
Shutterstock

Súčasťou pohostenia pre športovcov má byť množstvo rôzneho jedla. Údajne by mali mať športovci k dispozícii bufety, ktoré sa budú rozprestierať v priestore s dĺžkou až vyše 365 metrov. Zaujímavosťou je aj to, že nebudú chýbať ani postele, ktoré zvládnu váhu 250 kg a viac. Ktovie prečo.

Na záver stojí za zmienku to, že kondómy sa rozdávajú na olympiádach už od roku 1988. Pôvodným cieľom bolo zvýšiť povedomie o HIV a ďalších pohlavne prenosných chorobách, čo platí dodnes.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.