Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

OnlyFans modelka prosí Muska, aby jej zaviedol mikročip. „Je to ako botox pre mozog,“ hovorí

Dúfa, že mikročip vyrieši všetky jej problémy.


Ambiciózny projekt Neuralink zotiera hranicu medzi možným a nemožným. Na čele s vizionárom Elonom Muskom vyvíja mikročip, ktorý má po implantácii do ľudského mozgu dokázať neuveriteľné veci. Sľubuje skutočne mnohé – slepým vráti zrak, imobilným schopnosť hýbať sa, tým jednoduchším zase zvýši IQ.

Prvé testovanie na ľuďoch malo odštartovať už v roku 2019, americká Správa potravín a liečiv (FDA) však dala Neuralinku stopku. Povolenie získali až teraz a s ním aj prvú kandidátku, ktorá sa chce na teste dobrovoľne podieľať. OnlyFans modelka Kayla Kayden doslova žobroní, aby mohla byť prvou, ktorá mikročip vyskúša.

Zákroky jej nie sú cudzie

35-ročná kráska z americkej Nevady tvrdí, že má s chirurgickými zákrokmi bohatú skúsenosť. Tento konkrétny by značne obohatil jej portfólio. „Ľudia si často nechávajú pichať botox do tváre. Toto by bolo také isté, len pre môj mozog,“ tvrdí. Zároveň dúfa, že vďaka mikročipu zníži šance, že sa u nej v budúcnosti rozvinú degeneratívne ochorenia ako napríklad Alzheimer.

„Nebudem sa musieť báť, že môj mozog zostarne. Hybridný človek má neobmedzené možnosti,“ vraví Kayla, ktorá do mikročipu vkladá obrovské nádeje. „V deväťdesiatke by som mohla vyliezť na Everest. Mohla by som kedykoľvek pracovať – aj keby som práve nesedela pred počítačom. Okrem toho by som sa cítila bezpečnejšie a nemala by som strach chodiť na nové miesta sama,“ dodáva.

OnlyFans modelka prosí Muska, aby jej zaviedol mikročip. "Je to ako botox pre mozog," hovorí
Profimedia

Kayla si už odložila peniaze na zákrok a údajne sa do projektu prihlásila ako pokusné morča. „Ak vďaka tomu zmúdriem, tak to chcem urobiť. Chcem byť z časti stroj,“ hlása odhodlane. Na záver dúfa, že jej zázračný mikročip zlepší zrak, vďaka čomu sa po rokoch nadobro zbaví okuliarov a šošoviek.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.