Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

OnlyFans modelka sa podelila o divoký príbeh. Omylom „randila“ s mužom svojej kamarátky

Ako sa to vôbec dá?


Lukratívne zárobky sú jedna vec, no tvorba obsahu na OnlyFans a platformách tomu podobným so sebou prináša množstvo rizík. Jedným z nich je nepochybne to, že netušíš, kto si tvoj obsah vlastne predpláca. Presne na to doplatila aj táto modelka. O šokujúci príbeh sa podelila na svojom Instagrame, kde vystupuje ako @honeyybrooksvip.

Brooks tvrdí, že nevedomky „randila“ s manželom svojej veľmi dobrej kamarátky. Ten začal jedného dňa odoberať jej OnlyFans a v priebehu týždňa si zakúpil všetko, čo na ňom ponúkala. „Keď ma ľudia začnú sledovať, netuším, kto sú. Môžu sa prihlásiť pod falošným menom, ja neviem o nich nič. Vidím len profilový obrázok, ktorý často nemajú,“ hovorí.

Z ničoho nič zmizol, dôvod ju zaskočil

Keď sa jej spýtal, či ponúka aj nejaké osobnejšie služby, povedala mu, že môže byť jeho virtuálna priateľka. To v preklade znamená, že mu bude odpisovať prednostne, môže s ňou telefonovať cez videohovor a „robiť každý večer zábavné veci“. Brooks dodala, že je to drahá služba a ľudia si ju zvyknú predplácať na týždeň, maximálne na mesiac.

On si službu zaplatil na tri mesiace. Takto spolu nejakú chvíľu fungovali, až dokiaľ sa z ničoho nič nevyparil. „Bolo to bizarné. Nevedela som, či náhodou nezomrel,“ vraví Brooks. Pravdou bolo, že nezomrel, ani sa pod ním nezľahla zem. Prestal ju kontaktovať, lebo mu na to celé prišla jeho manželka – modelkina dobrá kamarátka.

rande, vtipné ilustrácie, slovenské rande, typicky slovenské, komiksy, vzťahy, prvé rande, originálne rande

Určite si prečítaj:

Kam ju zobrať? 8 tipov na bizarné rande na slovenský spôsob

Ľudia jej príbehu neveria

Brooks údajne daného muža pozná aj osobne, keďže spolu ako rodiny zvykli tráviť čas. Zároveň však tvrdí, že po celý čas nemala ani tušenia, že jej mysterióznym virtuálnym frajerom je on. To ľuďom v komentárovej sekcii nedávalo absolútne žiaden zmysel.

„Tvrdíš, že súčasťou danej služby boli aj videohovory. To mal po celý čas vypnutú kameru?“ spýtal sa jej na rovinu niekto. „Poznáte sa osobne, no nespoznala si jeho hlas ani jeho tvár? To znie trochu vymyslene,“ vyjadril sa zase ďalší. „Skôr sa mi vidí, že sa ti páčili jeho peniaze, tak si ignorovala všetky varovné znamenia,“ stálo v inom. Čo si o jej príbehu myslíš ty?


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.