Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

OnlyFans modelka spôsobila v prenajatom byte totálnu spúšť. Škoda sa vyšplhala na viac ako 1300 eur

Modelka si na čistotu príliš nepotrpela.


Internetová modelka pripravila svojej domovníčke naozaj nepríjemné prekvapenie. Ako píše aj portál Yahoo!, domovníčka Minny Fran vlastní byty v thajskom Bangkoku. Jeden z nich si prenajala aj nemenovaná modelka, ktorá sa v ňom ale nesprávala práve najčistotnejšie.

Keď Minny do bytu vstúpila, ostala v šoku. Všade sa váľalo oblečenie, neumytý riad, nedojedené jedlo a hnijúce potraviny. V spálni dokonca našla aj krvavé škvrny. Minny uviedla, že s modelkou nemala žiadny kontakt už viac ako mesiac, a preto urobila prehliadku jej bytu. Teraz sa ju snaží kontaktovať, aby jej zaplatila účet za upratovanie.

Ako v chlieve

„Najhoršia bola chladnička. Strašne páchla a všade boli červy,“ opisuje Minny. „Keď som vošla, z kohútika v kuchyni tiekla voda. Na matraci bol aj použitý vibrátor. Som viac ako šokovaná! Tá modelka má na Instagrame a Twitteri viac ako 70-tisíc sledovateľov. Je veľmi pekná. Vidím, že má veľkú základňu mužských fanúšikov.“

Podľa Minny zanechala modelka na byte škodu v hodnote 50-tisíc thajských bahtov (viac ako 1330 eur). Majiteľka bytov si spomenula, že modelka spočiatku platila nájom včas, ale po troch mesiacoch sa posťažovala, že stratila svoju vstupnú kartičku.

Profimedia

Hoci jej Minny ponúkala novú, tú si nikdy nevyzdvihla. „Odmietala zaplatiť nájom a vyhovárala sa, že nemôže vstúpiť do izby. 25. augusta som s ňou stratila kontakt. Zistila som tiež, že neplatila za elektrinu,“ uviedla domovníčka, ktorá o celej situácii informovala aj políciu.

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť