Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr

OnlyFans modelka zachránila život svojmu fanúšikovi. Vo videohovore si na jeho tele všimla zvláštny detail

Mladá modelka odhalila nepriaznivý zdravotný stav svojho fanúšika.


OnlyFans modelke Belle Grace sa podarilo zachrániť život svojmu fanúšikovi. Ako píše aj portál Indy100, Grace sa asi pred dvoma rokmi cez OnlyFans zoznámila s nemenovaným mužom. Často si písali či komunikovali prostredníctvom videohovorov.

Samozrejme, nechýbali ani pikantné videá, v ktorých obaja pózovali nahí. A práve vtedy si Belle všimla, že jeden zo semenníkov jej fanúšika za posledných šesť mesiacov akosi opuchol. Poradila mu, aby na nič nečakal a navštívil lekára. Muž situáciu zľahčoval a k expertovi sa mu príliš nechcelo, keďže sa hanbil. Belle trvalo asi päť týždňov, kým ho presvedčila.

Odporúčame prečítať:

Slovák žijúci v Dánsku: Kultúrny šok som nezažil, ak nerátam pivo bez peny za 10 eur. Ich tradičná kuchyňa ma veľmi neočarila

Zachránila mu život

„Povedala som mu: ‚Proste choď, budeš v pohode. Aspoň budeš mať pokoj, keď zistíš, že je všetko v poriadku‘,” uviedla. Muž sa napokon k lekárovi naozaj vybral a prišlo sa na to, že trpí agresívnou formou rakoviny semenníkov. Okamžite ho operovali, čím mu zachránili život a zbavili ho zákernej choroby. Muž je teraz Grace nadovšetko vďačný, že ho k odborníkovi poslala.

„Nedokážem jej dostatočne poďakovať, že ma povzbudila, aby som sa objednal k lekárovi. Naozaj som si nemyslel, že je to niečo zlé,“ vyjadril sa. Svoju úlohu zohral zrejme aj fakt, že Belle v minulosti pracovala ako zdravotnícka pracovníčka, takže jej stačil krátky pohľad a hneď zistila, že s mužom niečo nie je v poriadku.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.