Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

OnlyFans modelke vyčistila žalúdok nahnevaná suseda. Vraj jej už majú všetci plné zuby

Mladá žena nevedela, ako reagovať.


Hluční susedia sú peklo na zemi. Konečne máš chvíľu pre seba, môžeš sa beztrestne natiahnuť a vypnúť, keď tu zrazu bum. Sprava je to vŕtačka, zľava klepanie nedeľných rezňov, o poschodie vyššie niekto skúša nový steper a chlapík zdola sa zrazu rozhodol, že chce hrať na harmoniku. Výborne.

Podobný hurhaj údajne zažívajú aj susedia tejto OnlyFans modelky a ako sa zdá, ich pohár trpezlivosti práve pretiekol. Amber O’Donnell, ktorá sa živí tvorbou obsahu nielen na OnlyFans, ale aj na TikTok, nedávno zdieľala záznam nepríjemnej susedskej konfrontácie. Video odvtedy stihla odstrániť.

Susedom sa nepáči, že tancuje nahá pred oknom

Mladá žena sedela v aute a natáčala jedno zo svojich videí. Vtom jej zaklopala na okno rozhorčená suseda. „Musíte s tým prestať,“ povedala a z tónu jej hlasu bolo nad slnko jasné, akým smerom sa bude celá konverzácia uberať. Amber sa ohradila, že len natáča video na TikTok. „Vy stále natáčate videá na TikTok!“ šomrala suseda.

Snaha vysvetliť jej, že to spadá do náplne jej práce, nepadla na úrodnú pôdu. „Ja som sa práve vrátila zo svojej skutočnej práce,“ chrstla na ňu suseda. Nemala s ňou zľutovanie. Sťažovala sa, že je pri natáčaní videí hlučná a akoby to nestačilo, ešte sa aj nahá pretŕča pred oknom tak, že ju všetci vidia. „Nevadí to len mne. Všetci susedia naokolo majú na vás nervy,“ tvrdila suseda.

Amber sa snažila ospravedlniť, no márne. „Nechcem to počuť,“ zastavila ju suseda. „Okná sú priehľadné. Jediné, čo vidím a počujem, ste vy. Každý poondiaty deň,“ zaklincovala monológ plný srdu a pobrala sa na odchod. Je vidno, že 24-ročná influencerka ostala ako obarená a nevedela, ako vôbec reagovať. Čo by si v podobnej situácii spravil ty?


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.