Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Onlyfansky našli spôsob, ako sa odhaľovať na Instagrame. Pridávajú tam takéto fotky

Bizarný postup skutočne funguje.


Dnes je už každému jasné, že na OnlyFans sa dajú zarobiť šialené peniaze. Mnoho žien preto sníva o tom, že vďaka predaju mládeži neprístupného obsahu budú raz-dva za vodou. Koľké onlyfansky to však naozaj dokážu?

Konkurencia je obrovská a skutočnými hviezdami sa stane len mizivé percento. Ambiciózne baby vedia byť skutočne dravé v boji o pozornosť a potenciálnych odoberateľov sa snažia hľadať naprieč sociálnymi sieťami. Najnovšie im v tom pomáha aj šikovné zneužitie medzery v pravidlách Instagramu.

Invázia bradaviek

Viacerí používatelia Instagramu sa sťažujú na to, že posledných pár dní sa im zobrazuje veľmi veľa videí s tematikou dojčenia. Je to ešte čudnejšie, než sa na prvý pohľad zdá. Ženy v týchto videách nie sú totiž skutočnými matkami. Ani ich deti nie sú skutočnými deťmi – dojčia bábiky!

Ak venuješ profilom zdieľajúcim tieto videá trošku pozornosti, všimneš si, že väčšina z nich obsahuje link na OnlyFans. Ženy týmto spôsobom obchádzajú pravidlá Instagramu na propagovanie svojich OnlyFans profilov.

„…dojčenie je prirodzené a krásne a rozumieme, že pre matky je dôležité, aby mohli zdieľať svoje skúsenosti na Instagrame. Výrazná väčšina tohto obsahu je v súlade s našimi pravidlami,“ uvádza stránka podpory Instagramu. Onlyfansky sa teda tvária, že dojčia, aby mohli ukazovať odhalené dekolty bez postihu.

Pravidlá sú mätúce

Instagram a ženské vnady majú dlhý a komplikovaný vzťah. Mnoho používateľov je presvedčených, že odhalené ženské bradavky na Instagrame nemôžu byť zverejnené bez toho, aby bol príspevok odstránený. Väčšinou to platí. Ako však vidno na tomto príklade, existuje viacero druhov výnimiek.

konverzácie so zákazníkmi, tetovanie, tatér, česky profil na Instagrame, drzí zákazníci

Určite si prečítaj:

Instagramový profil zbiera tragikomické konverzácie tatérov s popletenými zákazníkmi

Nahota je tolerovaná v prípade „okamihov spojených s pôrodom, témy zdravia (mazektómia, rakovina prsníka,…) či protestu.“ Business Insider upozornil na to, čo si všimli aj mnohí používatelia – pravidlá Instagramu v oblasti nahoty sú aj napriek častým aktualizáciám stále veľmi mätúce a nejednoznačné.

Dôkazom sú napríklad osoby s nebinárnou sexuálnou identitou či transrodové a intersex osoby, pri ktorých si Instagram akosi nevie dať rady. Mužské bradavky sú dobré, ženské bradavky sú zlé, čo však robiť v prípade ľudí, ktorí nepatria ani do jednej kategórie?


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.