Veci, ktoré na sebe nemáme radi, ale opačné pohlavie ich na nás miluje

Zatiaľ čo ty si myslíš, že je niečo tvoj nedostatok, pre niekoho je to príťažlivé.

Zdroj: Mubariz Mehdizadeh, Unsplash / bruce mars, Pexels

Často sme sami na seba a svoj výzor či nejakú vlastnosť poriadne kritickí. Nepáčia sa nám naše pehy, jamky na lícach alebo mnoho iných vecí.

Opačné pohlavie má na nás však práve takéto detaily veľmi radoČo mnohokrát na sebe odsudzujú muži a ženy a iní sa za tým idú zblázniť? 

Čo ženy na sebe nemajú rady a muži to milujú

Pehy

Samotné ženy si ich navzájom závidia, no nájdu sa aj také pehavé slečny, ktorým to prekáža. Pritom chlapci sa idú za nimi zblázniť.

bruce mars / pexels.com (https://www.pexels.com/photo/selective-photography-of-smiling-woman-948873/)

Jamky na krížoch

Každý muž považuje jamky na krížoch za niečo zaujímavé a veľmi príťažlivé. Takže sa nie je za čo hanbiť.

Okuliare

Nielen ženy, ale aj muži sa často hanbia za to, že nosia okuliare. Ak má však niekto pekný rámik, dokáže s nimi vyzerať veľmi dobre. Veľa ľuďom práve okuliare pridávajú na príťažlivosti.

Materské znamienko

Rôzne znamienka, škvrnky a iné anomálie ľudia na sebe považujú za divné, lebo ich nemá každý. Pritom ostatní to vnímajú ako niečo roztomilé a výnimočné.

Hanblivosť

Akonáhle ti niekto niečo lichotivé povie, ty sa prezradíš tým, že sa červenáš. Možno sa za to hanbíš, ale ver tomu, že mužom sa to páči. Je to predsa úprimné a milé.

Oleg Ivanov, Unsplash

Malé prsia

Veľa žien má komplexy kvôli svojmu telu a najčastejšie práve kvôli malým prsiam. Pritom viacerí muži ti povedia, že im sa páčia, prípadne, že z toho vôbec nerobia vedu.

Široké boky/plné krivky

Ďalšia zo súčastí ženských tiel, kvôli ktorým ženy mávajú komplexy. Len málo mužom sa páčia vychudnuté dievčatá, o ktorých hovoria, že ich „nie je za čo chytiť‘‘. 

Prirodzenosť

Ovplyvnené dokonalými tváričkami na sociálnych sieťach a v médiách nadobúdame pocit, že by sme tak mali vyzerať aj my. Avšak, prirodzená krása je to, čo sa mužom páči na ženách viac ako tvár, ktorú nespoznajú po tom, čo sa nalíčiš.

Shutterstock

Čo muži na sebe nemajú radi a ženy to milujú

Citlivosť

Muži vždy skrývajú, ak ich niečo dojme, no pre ženy je to veľmi príťažlivé. Máme rady mužov, ktorí sa neboja prejaviť city.

Tom Pumford, Unsplash

Vystúpené kľúčne kosti

V prípade, že je muž štíhly a má výrazné kľúčne kosti, je to pre mnohé ženy neodolateľné. Aj keď si muži možno myslia, že to vyzerá hrozne, opak je pravdou.

Štíhla postava

Vysokí a chudí muži sa páčia viacerým ženám. Nie je vôbec pravda, že sme všetky na svalovcov s pekáčom buchiet na bruchu. Sú ženy, ktoré preferujú aj „tintítka“.

Nízka postava

Muži nemusia byť zásadne vysokí. Existujú predsa aj nízke ženy a tie sa nepotrebujú šplhať na chalana, keď mu chcú dať pusu. Ako sa hovorí: vrana k vrane sadá.

Amine Rock Hoovr, Unsplash

Keď varia a pečú

Síce je varenie a pečenie doménou žien, no o to viac to vie ženy potešiť, ak sa ich muži nestratia v kuchyni. Chalani si z toho vzájomne robia srandu, ale ženy povedia, že je to jednoducho príťažlivé.

Jazvy, znamienka

Rovnako ako u žien, aj na mužoch má opačné pohlavie rado rôzne anomálie, nevšednosti.

Pehy

Takisto ako u žien. V prípade, že má niekto pehy a ešte k tomu je aj ryšavý, tak je rozhodne stredobodom pozornosti, a vôbec nie preto, že by vyzeral divne.

Šediny

Na ženách šediny nemusia vyzerať úplne príťažlivo, no pri mužoch platí pravidlo, že starnú do krásy. Veď si spomeň na Georgea Clooneyho. Mnoho mužov je oveľa krajších, keď ošedivie.

Profimedia


Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
20
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
140
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
31
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 situácií, v ktorých sa zákonite v sekunde vytočíš

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME