Opitá dôchodkyňa si sadla za volant, nafúkala viac ako dve promile

Ženu za volantom osobného motorového vozidla Toyota zastavila policajná hliadka na Ulici kpt. Nálepku v Ilave.


Polícia obvinila z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky 67-ročnú ženu. Pri policajnej dopravnej kontrole nafúkala viac ako dve promile alkoholu. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Ingrid Krajčíková.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ženu za volantom osobného motorového vozidla Toyota zastavila policajná hliadka na Ulici kpt. Nálepku v Ilave. „Počas kontroly sa podrobila dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 1,06 mg/l, čo zodpovedá 2,21 promile alkoholu vo vydychovanom vzduchu,“ uviedla k prípadu Krajčíková.

Doplnila, že policajti vodičku obmedzili na osobnej slobode a po lekárskom vyšetrení ju umiestnili do cely policajného zaistenia.


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA