Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Byť taxikárom nie je len tak. Hoci prevažná väčšina pasažierov sa chce naozaj len dostať z bodu A do bodu B, človek nikdy nevie, kto mu sadne do auta. Hlavne v piatok večer. Mladí vyrážajú do mesta, presvedčení o svojej dokonalej výdrži popijú piate cez deviate a chudák šofér sa ani nenazdá, už mu v aute niekto hodil tyčku… alebo ukradol doklady. 

Podobne na tom pravdepodobne bol aj tento šofér taxíka, keď si po prejazdenej noci kontroloval, či je všetko na svojom mieste, a ostal veľmi nemilo prekvapený. Slečna menom Rebekka, ktorá na Twitteri vystupuje ako @rebekkarnold, nabonzovala svoju sestru, ktorá ničnetušiacemu taxikárovi odcudzila niečo, čo si so sebou domov rozhodne brať neplánovala. 

Opitá slečna „ukradla“ taxikárovi doklady

„Moja sestra sa včera večer tak opila, že si domov musela aj s kamarátkinou mamou zobrať taxík. Myslela si, že zo sedadla schmatla kabelku, ale namiesto toho zobrala doklady od auta,“ píše v príspevku. Pridala aj fotografiu inkriminovaného objektu, ktorý v tejto chvíli niekomu asi značne chýba. „Na jej obhajobu, bola to jej narodeninová oslava, takže mala plné právo spiť sa pod obraz boží,“ dodáva Rebekka v komentároch.

Z jej tweetu sa stal okamžitý virál, ktorý má momentálne viac ako 52-tisíc lajkov. Ľudia sa na obrovskom prešľape jej sestry výdatne bavia a neodpustili si ani niekoľko úsmevných komentárov. „Nemôžem sa prestať smiať. Moja sestra si raz domov z podniku dovliekla závesný kvetináč a kabelku nechala tam,“ podelila sa o podobnú historku ďalšia používateľka.

Niektorí však mali podozrenie, že slečna klame a celá príhoda sa vlastne nikdy nestala. Tým Rebekka odkázala jediné: „Fakt, že si tu niekto myslí, že som išla rýchlo splašiť doklady od Nissanu, len aby som si cvakla fotku na internet, je ešte vtipnejší ako samotný príspevok.“ A čo ty? Už sa ti niečo podarilo pod vplyvom alkoholu omylom znárodniť? 

Shutterstock

Zdroj: rebekkarnold / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť