Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Prvý dojem býva nezriedka kľúčový a pre pracovné pohovory to platí dvojnásobne. Svoje o tom vie aj 25-ročný mladík s prezývkou Gooko, ktorý ale doplatil na svoj hlúpy opilecký nápad. Ako píše aj portál Ladbible, Gooko sa v roku 2013, len pár dní pred svojím pohovorom, vybral zabávať s kamarátmi.

„S kamarátmi sme pili od piatka do nedele,“ spomínal Gooko. „V nedeľu nám už došli nápady na stupídne veci, ktoré by sme mohli urobiť, takže sme si všetci oholili jedno obočie.

Po vytriezvení však prišlo kruté prebudenie do reality. Gooko si s hrôzou uvedomil, že už o pár dní ho čaká pohovor na prácu vo fast foodovej reštaurácii Burger King. Zúfalstvo prinútilo mladíka k zúfalým riešeniam.

Na internete našiel návody, ako podporiť rast obočia, napríklad aj tým, že si ho natieral zubnou pastou. Nepomohlo to. Napokon sa mu zdalo, že bude najlepšie, ak si obočie proste prikreslí čiernou fixkou.

„Aby som bol úprimný, v tej dobe som bol mladý a hlúpy, takže som vôbec nechápal, prečo som tú prácu nedostal. Bol som zmätený,“ dodal Gooko. Ako sám prezradil, v konečnom dôsledku sa mu zdalo menej ponižujúcejšie doraziť na pohovor s dokresleným obočím. Na zamestnávateľa ale dojem neurobil, keďže (ako sme spomenuli vyššie), prácu nedostal.

Friends GIF - Find & Share on GIPHY

Navyše prezradil, že trvalo nekonečne dlho, kým mu obočie zase dorástlo. O svoj príbeh sa Gooko podelil na Twitteri, kde jeho príspevok zožal celú paletu pobavených a neveriacich komentárov.

„Toto je šialené,“ napísal jeden užívateľ. „Možno by si tú prácu dostal, ak by si si oholil a dokreslil aj druhé obočie,“ poznamenal iný. Niektorí sa zmohli len na pobavené smajlíky či rôzne vtipné gifká.

Zdroj: ladbible.com


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje