Opitý Poliak napadol medvedicu vo varšavskej zoo. Pokutu dostal aj za to, že nemal rúško

Polícia mu namerala 1,5 promile.

Zdroj: DerpDerp / youtube.com

I keď sa všetci radujeme z uvoľňovania opatrení, nie všetci by si to zaslúžili. Jedným z tých, ktorí mali radšej ostať sedieť naďalej doma, je určite aj Poliak, o ktorom píše portál Unilad. Minulý týždeň vo varšavskej zoo fyzicky napadol medvedicu Sabrinu a pokúsil sa ju aj utopiť.

Medveďa sa zľakol

Opitý muž sa dostal do výbehu, kde sú umiestnené medvedice, jednoduchým preskočením zábradlia. Z videa je zrejmé, že sa mladík napriek tomu, že do ohrady vstúpil dobrovoľne, samotného zvieraťa poriadne zľakol. Následne skočil do vodnej priekopy a tam so Sabrinou zápasil, dokonca sa ju snažil utopiť.

Triezvy veruže nebol

Incident sa uskutočnil vo varšavskej zoo krátko po tom, čo sa v krajine zmiernili obmedzenia v súvislosti s ochranou pred koronavírusom. Agresívneho Poliaka zastavila až polícia, ktorá ho ihneď spacifikovala, vyjsť z výbehu mu pomáhali hasiči. 23-ročnému mužovi následne namerali 1,5 promile. Jeden svedok udalosti incident nahral na video a zverejnil ho na sociálnych sieťach.

Vystresované zviera

Mladík utrpel len ľahké zranenia. Väčšinu mu neuštedrila Sabrina, ale zapríčinil si ich sám pri zoskoku do vody. Medvedici sa taktiež nič nestalo, iba bola, pochopiteľne, z incidentu vystresovaná. Kedysi bola súčasťou cirkusu, je zvyknutá na prítomnosť ľudí, no absolútne neočakávala ľudský útok.

Po tejto udalosti nervózne sedela vo vode, kým sa o ňu jej opatrovatelia neprišli postarať. Zoo aj vo vyhlásení uviedla, že podnikne všetky právne kroky súvisiace s touto udalosťou, aby páchateľa postavila pred súd, pretože zviera bolo vystavené nebezpečenstvu a narušila sa jeho psychická pohoda. Muž musí napokon okrem pokuty za útok na medveďa zaplatiť sankciu aj za to, že počas incidentu nemal rúško.

Môže byť rád, že žije

Poliak dostal od súdu aj trest v podobe 20 hodín verejnoprospešných prác mesačne a bolo mu nariadené, aby sľúbil, že sa vzdá alkoholu. Hovorkyňa zoo, Ann Karczewska, uviedla, že muž má šťastie, že je ešte nažive. Keby tam namiesto staručkej Sabriny bol prítomný mladší medveď, utŕžil by oveľa vážnejšie poranenia.

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
14
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Modrotlač Matej Rabada: Myslím, že ornament je dnes už zneužívaný a trh je ním presýtený

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME