Opitý šofér vytiahol na policajtov veľkého hada

Túto epizódu Pána šeliem si nepamätáme…

Zdroj: profimedia

Práca dopravného policajta v teréne prináša kadejaké príhody. Každodenný chlieb predstavujú infantilné výhovorky vodičov, ktorí sa snažia vyhnúť pokute. Niektorí sa pokúsia o zúfalý útek a všetko si ním len skomplikujú. Občas sa vyskytne príbeh, ktorý svojou absurdnosťou vyrazí dych.

Výnimkou nie sú ani ulice ruského Jekaterinburgu, informuje Ura. Asi okolo druhej hodiny v noci hliadka inšpektorov DPS (prakticky dopravní policajti) spozorovala podozrivý automobil. Niekedy ani netreba skúsené oko policajta na to, aby bolo jasné, že za volantom sedí niekto nie veľmi triezvy.

Inšpektori teda vozidlo zastavili a vodiča konfrontovali. Keď vedel, že je zle, urobil to, čo by spravil každý beznádejne ožratý mozog – dal sa na útek a pritom sa snažil policajtov zastrašiť exotickým hadom, ktorý sa s ním viezol v aute.

profimedia

Pokus o útek zlyhal a inšpektori po krátkej naháňačke muža zadržali. Kontrola dokumentov ukázala, že naliaty Pán šeliem je občan s rokom narodenia 1963, ktorý už mal v minulosti problémy so zákonom. Zdá sa, že sa nepoučil.

profimedia

Hada pomohli policajtom odchytiť privolaní ochrancovia zvierat. Ide o druh veľhada dúhového, ktorý nie je jedovatý. Epicrates maurus žije v Južnej Amerike, veľmi hojný je jeho výskyt v Kolumbii. Problematický majiteľ hada prezradil policajtom meno svojho miláčika – volá sa Kokaín.

Zdroj: ura.news

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tipy pre ľudí s nízkym sebavedomím. Toto ti pomôže na ňom popracovať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME