Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Práca dopravného policajta v teréne prináša kadejaké príhody. Každodenný chlieb predstavujú infantilné výhovorky vodičov, ktorí sa snažia vyhnúť pokute. Niektorí sa pokúsia o zúfalý útek a všetko si ním len skomplikujú. Občas sa vyskytne príbeh, ktorý svojou absurdnosťou vyrazí dych.

Výnimkou nie sú ani ulice ruského Jekaterinburgu, informuje Ura. Asi okolo druhej hodiny v noci hliadka inšpektorov DPS (prakticky dopravní policajti) spozorovala podozrivý automobil. Niekedy ani netreba skúsené oko policajta na to, aby bolo jasné, že za volantom sedí niekto nie veľmi triezvy.

Inšpektori teda vozidlo zastavili a vodiča konfrontovali. Keď vedel, že je zle, urobil to, čo by spravil každý beznádejne ožratý mozog – dal sa na útek a pritom sa snažil policajtov zastrašiť exotickým hadom, ktorý sa s ním viezol v aute.

profimedia

Pokus o útek zlyhal a inšpektori po krátkej naháňačke muža zadržali. Kontrola dokumentov ukázala, že naliaty Pán šeliem je občan s rokom narodenia 1963, ktorý už mal v minulosti problémy so zákonom. Zdá sa, že sa nepoučil.

profimedia

Hada pomohli policajtom odchytiť privolaní ochrancovia zvierat. Ide o druh veľhada dúhového, ktorý nie je jedovatý. Epicrates maurus žije v Južnej Amerike, veľmi hojný je jeho výskyt v Kolumbii. Problematický majiteľ hada prezradil policajtom meno svojho miláčika – volá sa Kokaín.

Zdroj: ura.news


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť