Opitý tínedžer sa omylom vlámal do cudzieho domu. Netušil však, že je plný policajtov

Tomu sa povie byť v správny čas na správnom mieste!

Zdroj: Shutterstock

Keď je človek opitý, je náchylný robiť hlúposti. O tom sa zrejme už presvedčil každý, kto si aspoň občas dá pohárik (prípadne poháriky) alkoholu. Na svoje opilecké počínanie bude iste dlho spomínať aj istý nemenovaný 19-ročný mladík z amerického Wisconsinu.

Ako píše aj portál Unilad, tínedžer to „trochu“ prehnal s alkoholom a poriadne nadratý sa vlámal do cudzieho domu. Nemal v úmysle nič ukradnúť, len si proste pospať. Netušil však, že v dome sa práve nachádza skupina policajtov, ktorí si ho prenajali na oddych medzi naplánovaným cvičením cez službu Airbnb.

@sheriffk9misty

#burglary #sheriffk9misty #fyp #storytime #lol #crime

♬ Relaxed everyday loop BGM – Milk

Uprostred noci ich síce zobudili nejaké podozrivé zvuky, ale nevenovali im veľkú pozornosť. Keďže ich v dome bolo viac, mysleli si, že ide o jedného z ich kolegov. Ráno sa im však naskytol naozaj nečakaný pohľad na mladíka spokojne vyspávajúceho opicu priamo v ich dome. Tínedžer vraj po prebudení ani len netušil, kde vlastne strávil noc a ako sa do domu dostal, takže si asi vieš predstaviť, že hladina alkoholu v jeho krvi nebola práve malá.

Vyviazol bez obvinenia

Policajti mu nasadili putá, keďže mladík sa dopustil trestného činu vlámania sa do cudzieho domu. Následne kontaktovali miestnych kolegov, aby si nešťastného tínedžera prišli vyzdvihnúť. Muži zákona však mali pre celú situáciu pochopenie a vzali ju s nadhľadom. Voči mladíkovi tak neboli vznesené žiadne obvinenia, keďže sa podľa polície v opitosti proste pomýlil a vošiel do iného domu.

Shutterstock

Urobil chybu, ale aj to sa stáva. Preniesli sme sa cez to a na záver sme sa nad tým všetci zasmiali,“ okomentoval to Matt Vander Ark z miestneho policajného zboru. K celej veci sa vyjadril aj samotný tínedžer. Ten tvrdil, že sa už po prehýrenej noci viackrát zobudil na náhodných miestach, ale zatiaľ nikdy nemal šťastie na dom plný policajtov. Nuž, všetko je raz prvýkrát.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Môžu byť svedectvá o duchoch či únosoch mimozemšťanmi pravdivé? Ako sa na ne pozerá veda?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME