Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Keď je človek opitý, je náchylný robiť hlúposti. O tom sa zrejme už presvedčil každý, kto si aspoň občas dá pohárik (prípadne poháriky) alkoholu. Na svoje opilecké počínanie bude iste dlho spomínať aj istý nemenovaný 19-ročný mladík z amerického Wisconsinu.

Ako píše aj portál Unilad, tínedžer to „trochu“ prehnal s alkoholom a poriadne nadratý sa vlámal do cudzieho domu. Nemal v úmysle nič ukradnúť, len si proste pospať. Netušil však, že v dome sa práve nachádza skupina policajtov, ktorí si ho prenajali na oddych medzi naplánovaným cvičením cez službu Airbnb.

@sheriffk9misty

#burglary #sheriffk9misty #fyp #storytime #lol #crime

♬ Relaxed everyday loop BGM – Milk

Uprostred noci ich síce zobudili nejaké podozrivé zvuky, ale nevenovali im veľkú pozornosť. Keďže ich v dome bolo viac, mysleli si, že ide o jedného z ich kolegov. Ráno sa im však naskytol naozaj nečakaný pohľad na mladíka spokojne vyspávajúceho opicu priamo v ich dome. Tínedžer vraj po prebudení ani len netušil, kde vlastne strávil noc a ako sa do domu dostal, takže si asi vieš predstaviť, že hladina alkoholu v jeho krvi nebola práve malá.

Vyviazol bez obvinenia

Policajti mu nasadili putá, keďže mladík sa dopustil trestného činu vlámania sa do cudzieho domu. Následne kontaktovali miestnych kolegov, aby si nešťastného tínedžera prišli vyzdvihnúť. Muži zákona však mali pre celú situáciu pochopenie a vzali ju s nadhľadom. Voči mladíkovi tak neboli vznesené žiadne obvinenia, keďže sa podľa polície v opitosti proste pomýlil a vošiel do iného domu.

Shutterstock

Urobil chybu, ale aj to sa stáva. Preniesli sme sa cez to a na záver sme sa nad tým všetci zasmiali,“ okomentoval to Matt Vander Ark z miestneho policajného zboru. K celej veci sa vyjadril aj samotný tínedžer. Ten tvrdil, že sa už po prehýrenej noci viackrát zobudil na náhodných miestach, ale zatiaľ nikdy nemal šťastie na dom plný policajtov. Nuž, všetko je raz prvýkrát.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť