Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Organizátorka pohrebov odhaľuje tajomstvá z pozadia svojej profesie

Vieš, čo sa stane, ak žena umrie s tampónom v tele?


Nedávno sme ti v jednom z našich článkov predstavili Julie, sestričku z hospicu, ktorá na internete rozoberá všetko, čo by mali ľudia o svojich príbuzných, ktorí sa pomaly lúčia so svetom, vedieť. Mimo iného prezradila aj to, čo sa s človekom deje pred smrťou. Ak ťa však zaujíma aj to, čo sa deje po nej, nasledujúce riadky ťa nasmerujú tým správnym smerom.

Nebudeme sa púšťať do debát o nebi, pekle či reinkarnácii. Skôr sa zameriame na to fyzické ja. Organizátorka pohrebov Lauren, ktorá na TikToku vystupuje ako @lovee.miss.lauren, na svojom profile zodpovedá – niekedy značne bizarné – otázky nielen o tom, čo je v pohrebnej brandži pre zamestnancov denným chlebom, ale aj o tom, čo sa vlastne deje s telom. Takže ak toto patrí do oblasti tvojho záujmu, určite si prídeš na svoje.

Shutterstock

Zabudnuté tampóny aj absurdné požiadavky pozostalých

Čo sa stane s tampónom, ak žena náhodne skoná počas menštruácie? To asi nie je otázka, ktorú si kladieš každý deň, ale z času na čas, o tretej ráno, keď v snahe zaspať bezducho zízaš do plafóna… Každopádne, tu je odpoveď: „Väčšina žien, ktoré sú dostatočne mladé na to, aby menštruovali, sú podrobené pitve. Ak sa tak stane, tam ho odstránia.“

Čo sa však stane, ak telo nebolo na pitve? V takom prípade, pochopiteľne, odstránia tampón oni, ale iba za predpokladu, že telo budú balzamovať. „V tom prípade totiž máme súhlas rodiny, že môžeme s telom manipulovať,“ vysvetľuje vo videu. To sa stalo okamžitým virálom a momentálne má takmer sedem miliónov zhliadnutí.

@lovee.miss.lauren

Reply to @purrtyboi1 Hi 👋 my name is Lauren and I like to talk with my hands. 🙈 #questions #funeral #funeraldirector #deathtok #fyp #keepingitreal

♬ Do It To It – ACRAZE

V ďalšom videu opisuje značne úsmevné stretnutie s klientom menom Mike, ktorý mal veľmi špecifickú predstavu o tom, čo bude mať jeho mama v rakve oblečené. Ako hovorí Lauren, muž doniesol kopu oblečenia a všetko vyzeralo normálne. Blúzka, pekné náušnice, pančuchy… nič špeciálne. Až na červené tangáče, ktoré vytiahla z tašky ako posledné.

„Mrzí ma to. To bolo jej posledné želanie, v našej rodine je to vlastne taký dlhoročný vtip. Chcela byť pochovaná v červených nohavičkách,“ povedal jej mladík. Okej. Fér. Proti gustu žiaden dišputát, lenže v taške neboli vôbec žiadne nohavice. „Nechcela mať nohavice. Takže chceme, aby ste ju pochovali bez nich.“

Mohlo by ťa zaujímať:

Sestrička z hospicu prezradila dve veci, ktoré ľudia často robia tesne pred smrťou

„Nohy nikomu nepílime!“ odkazuje svetu pohrebníčka

Jedna z fanúšičiek sa Lauren spýtala, či je pravda, že vysokým ľuďom spiľujú nohy, aby sa vošli do rakvy. Tento mýtus už mladá žena údajne niekoľkokrát počula, preto sa s ním rozhodla skoncovať raz a navždy. „Nie, nohy nikomu nepílime. Namiesto toho ich počas balzamovania podoprieme v kolenách, aby sa ohli a boli kratšie,“ objasňuje.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.